Де позичити гроші у коломиї

Доброго ідскажіть будь ласка,чи можу я офіційно всроїтись на роботу в другу обласьть но бити приписаним до воїкомата по місцю прописки.

Весела Абетка Українські прислів’я та приказки КОРОТКИЙ

Скажіть , будь ласка, чи зобов'язує чинне законодавство сільські ради створювати сайти для висвітлення своєї діяльності? Якщо так, то ЯКИМ ЧИНОМ можна змусити це зробити сільську раду?

Де взяти кредит вигідно?

чі мають першочергову купівлю квартири сосіди якщо в тех. паспорті не долі ,а квартири, і землі в документах немає ,земля під домом територіальной громади

Марк Твен. Пригоди Тома Сойєра

добрий день. у мене був непогашений кредит 955 грн.. мені нарахували проценти 9555. зарас у мене зняли всю зарплатню в приватбанку. чи можуть вони таке робити коли я мама одинока і без попередження? і чи можна це якось оскаржити?

моїй дочці виповнилось 68 років хоче офомити документ в центр зайнятості від неї требують справку чи є вона членом с\ вона не проживає за місцем регістрації.

Сталася аварія поблизу Одеси,людина прописана у Львівській обл. Забрала швидка у одеську лікарню,сказали,що після трьох діб реанімації,потрібно оплачувати перебування у одеській лікарні,бо тут непрописанні. Чи дійсно в Україні такий закон?

Добрий день!Скажіть будь-ласка, якщо чоловік на даний момент не працює, а у свекра є постійна робота, чи може останній сплачувати за сина аліменти на рідного онука, бо дитина дуже хворіє і я сама невзмозі лікувати дитину! Спасибі,чекаю відповіді.

Дякую за питання! Якщо ви працювали не офіційно - з чим ви звернетесь до суду. Ви працювали неофіційно, відповідно позбавлені прав працівника які передбачені Кодексом законів про працю.

Добрий день скажіть будь-ласка куди я можу звернутися з колгоспним пайом на земельний участок так як в мене в паю записано 7 гектари землі.

ми з чоловіком маємо двох дітей один з них має цукровий ді друга має два роки. я у декретіі чи мають право мобілізувати мого чоловіка

Дякую за питання! Відповідно до ЗУ "Про страхування" страхування майна навчального закладу є добровільним страхуванням, тобто ніхто не може примушу здійснити такий вид страхування.

добрий день! сусідка має квартиру ,сама перебуває в будинку для пристарілих квартира оформленна на неї і її чоловука ,але чоловік помер , у них не має нікого крім племінників. Вона хоче квартиру оформити на мою маму (дарственну), але племінники хочуть оформити на себе оригінали докумениів у них ,але ми теж підготували всі необхідні папери!що робити в такій ситуації,чи можуть племінники забрати квартиру?