Де срочно взяти 10 тисяч в коломиї

в двоє дітей 5 і 6 років. чи маю я право отримувати допомогу , як малозабезпечена сім'я якщо я маю 5,97 га городу і 6/8 від 6,58 га земельної частки (паю)

Олександр Пономарьов - пісні, біографія - Українські пісні

Дякую за питання! Все залежить від рішення суду та від обставин які є в сім'ї, також від того чи є у сина і дочки своє житло.

Отзывы о Санаторій Сонячне Закарпаття Сваляве (Украина)

Я і моя повнолітня дитина живемо за кордоном, але ми є приписані на квартирі, яка була приватизована моєю мамою. Моя мама померла кілька років тому назад, а тепер квартира не має власника хоча я, моя дитина, мій брат зі своєю сімєю який живе на Україні є всі там приписані. Як я можу разом зі своєю дитиною подарувати нашу частину квартири моєму братові?

Питання та відповіді

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я взяти довідку про зміну прізвища в обласному РАГСі, якщо живу в районному центрі?

Доброго дня! чому припинили виплату допомоги на дитину яка народилася у травні 7568 року у Туреччині але є громадянкою України

Дякую за питання! Не може! Житловий кодекс України, Закон Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні та інші.

Чи зобовязаний я проходити медогляд при мобілізації , коли надав в військомат всі довідки , згідно яких я маю відстрочку від мобілізації по ( догляд за бабусею), але там всеодно вимагають проходження медогляду.

Якщо умовами трудового договору, або ж інших внутрішніх правил підприємства де ви працюєте передбачено підвищення кваліфікації кожногго року, ви не маєте права відмовлятися.

Дякую за питання! Відповідно до «Правилах перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» діти до 69 років допускаються до проїзду лише у супроводі дорослих.

Добрий день, підкажіть будь ласка якщо я студент військового закладу з яких причин мене можуть мені не надавати короткочасної відпустки?

9 серпня до ювілею великого земляка харків 8767 ян Іллі Рєпіна введенo в обіг поштову марку № 6878 «І.Ю. Рєпін «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», 6889-6896» з купоном

Добрый день у нас девочка 7,5 года поставили д/з СИНЕХИИ, в возросте 6,5 год поставели деагноз гемолетическая анемия к кому нам обратится??? Зарание спасибо!!!