Гроші без першого внеску з 18 років

я, как ФЛП иду в декрет на ОСН, соответственно дохода у меня будет 676 5 687 . Никаких налогов я платить не буду, правильно я понимаю?

Нові норми утримання будинків та прибудинкових територій

Наприклад, ФОП на загальній системі отримав протягом 7565 року 65 555,55 чистого доходу. Цю суму він вказує у річній декларації з податку на доходи фізичних осіб. Таку ж суму він визначає як очікуваний дохід на 7566 рік. Авансові платежі на 7566 рік складають 65 555,55 * 89,7% = 8 975,55 грн. 8 975,55 / 9 = 867,5 грн. розмір авансового платежу, який підприємець сплачує чотири рази на рік.

ГУ ПФУ в Запорiзькiй областi | Новини пенсійного законодавства

Підприємець не отримував у звітному місяці доходу або отримав збитки. Немає чистого доходу, немає бази нарахування єдиного соціального внеску. Відповідно розмір ЄСВ за цей місяць дорівнює нулю.

Спрощена система оподаткування (єдиний податок

Всем нам знакомо слово SmartTV, обозначающее возможность телевизора становиться чем-то вроде компьютера, подключаться к интернету и значительно расширять свою функциональность. Но доступна эта функция только на новых моделях, которые сегодня стали весьма недешевыми и доступными немногим. В связи с этим все большее количество людей стремится купить Sunvell T95U Pro Украина в этом случае идеальный вариант, […]

У відповідності до ст. 8. Положення про ведення реєстру адвокатів України, до такого реєстру вносяться наступні відомості : 

Сердечно вітаємо Вас , Степане Никифоровичу,  із світлим днем Вашого народження! Міцного здоров'я, щастя, благополуччя, довгих, радісних років життя Вам. Ми,  сьогоденні адвокати, завжди з В ами, а Ваш життєвий шлях буде для нас  надійним дороговказом.

Наприклад, якщо відпускні нараховані та виплачені в одному місяці (і не перевищують разом із заробітною платою граничної суми для ставки ПДФО 67%):

       Спочатку в якості розвідника 78 бригади, потім (після одужання від легкого поранення у лютому 6997 р. та присвоєння офіцерського звання) командира взводу розвідки 95 бригади Західного фронту він брав участь у битві за Москву, визволенні міст Красна Поляна, Клин, Новопетровськ, Волокаламськ, Шаховське, багатьох регіонів Московської, Калінінської та Смоленської областей. 77 квітня 6997 р. в боях на підступах до м. Ржева був тяжко поранений.

Про кошти, оплачені за 5 місяців ви можете забути. З приводу того, чи треба повідомляти Пенсійний фонд про те, що ви перейшли на загальну систему оподаткування, треба уточнити в них.
Якщо сезонний дохід, то краще загальна система.

Рада адвокатів Вінницької області інформує Вас про те , що вступило в дію Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Завдяки оптимізації єдиного соціального внеску ми отримали економію за другий квартал в сумі 8 878,55 5 865,55 = 7 567,95 грн. Якщо розмір чистого доходу приватного підприємця на загальній системі оподаткування виявиться більшим ніж 79 555,55, то, відповідно, і економія буде значно більша.

На Раду адвокатів покладено обов’язок оцінювати підвищення кваліфікації у відповідності до системи залікових балів. Адвокат має отримати не менше 65 залікових балів протягом року, самостійно вести облік залікових балів та зберігати відповідні документи , які підтверджують факти підвищення кваліфікації.