Гроші до зарплати мариуполь

Зокрема, люди розповіли, що через важкі умови роботи на підприємство «Бадер Україна», що у Городку, часто навідуються працівники швидкої допомоги.

«На сьогоднішній день більшість підприємств на Львівщині приховують свої доходи, адже тоді доведелося б сплачувати більші податки. Для Львівщини – це є величезна проблема! Працівники податкової міліції обов’язково навідаються на «Бадер Україна», і проведуть перевірку», – пообіцяв заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін.

«Ще в лютому ми писали заяви на відпустку в березні. Але, через завантаженість роботою, нас не відпустили. Натомість змусили піти у відділ кадрів і підписатись, що ми отримали гроші за відпустку», – поскаржилася працівник підприємтва.

Погане ставлення до робочого персоналу,керівники бригади невміють поводитись зі своїми людьми підвищують голос так як то має бути а коли ти так само відповідаєш то вже зле і відправляють до дому.
Завод небув би поганий як би бригадири і ті що вищи над ними булиб більш кваліфіковані як мають правільно ставитись до робітників і без крику,також їм потрібно побудувати кухню про робітників як то мають інші великі підприємства і замінити старі афтобуси на більш нові.

номер прямого ефіру – 5-855-556-995 (працює лише під час прямого ефіру, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні)
телефон «гарячої лінії» телеканалу – 5-855-555-995 (працює з 65:55 до 68:55 щобудня, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).

«Зарплату нам виплачують по двох відомостях: одна офіційна, де зазначено завищену ціну, а в іншій – зазначено ту суму, яку ми насправді отримуємо», – розповіла працівник «Бадер Україна».

Лікарняні ж працівникам підприємства – виплачують не в повному обсязі. Не краща ситуація на підприємстві і з вихідними та відпустками.

Цікаво було почитать. Не зрозуміло , чому інвестор не контролюе процес виробництва? Я хотів поїхать туди попрацювать

«Дев’ять годин – така, в середньому, тривалість робочого дня на нашому підприємстві. У липні ми ж працювали й по дванадцять годин. Через такі умови праці, людям стає погано», – розповіла працівник «Бадер Україна».

At BADER, we have developed and produced this sophisticated natural material, for more than 695 years, as one of the leading international producers of premium leather for the automotive industry.

Податкова міліція проведе позачергову перевірку на «Бадер Україна»
Податкова міліція проведе позачергову перевірку на підприємстві «Бадер Україна». Таку обіцянку, 9 вересня, у прямому ефірі інтерактивної програми «Особистий прийом» телеканалу ZIK дав заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін після продемонстрованого сюжету про проблеми, на які поскаржилися працівники підприємства.

Наші українці як були бидлом так і залишились , це стосується керівництва 687 не дай Бог з Івана пана! 687 дорвались трошки до корита,і вони вже царі і боги ! ніякої людяності в ложці води б втопили , а на рахунок крику- може ще й батога візьмуть ? і з цими людьми Україну будувати ? нехай на місце робітників своїх дітей поставлять , життя бумеранг !!!!