Гроші на карту зараз невиходячи з дому

Якщо вам повертають кошти то вони поступають правильно. Ви можете відмовитись від отримання коштів при цьому вибравши якийсь інший фотоапарат у них в магазині із відповідним перерахунком вартості, тобто доплатити, якщо він коштує дорожче чи вам повернуть різницю, якщо дешевше. Якщо таких апаратів вже не випускають то де магазин вам його візьме.

Новости Львова сегодня | Последние криминальные

Добрий вечір, підскажіть будь ласка: якщо телефон застрахований, а коробку з нього викинули чи може сервіс не взяти його на ремонт? Ми страховку опл але дитина викинула з тел коробку і тепер сервіс відмовляється ремонтувати документи всі зберегли все зібрали але нам відмовили. Підскажіть що роботи. Дякую.

Delimano Україна - офіційний інтернет-магазин

Маю і карту поіхати в Украіну на авто фірми,на яку я працюю,скільки часу можу перебувати на иериторіі украіни? Дякую.

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій | УБКИ

В мене така проблема бабуся замовела дверi коричневого кольору за 66555 зробили бiлi за 66555, можу я вернути грошi якi дали в залог 6555

Доброго дня. В мене загубилась кнопка яка регулює звук і я звернулася в ремонт(телефон працював) Коли вони мені поставили нову кнопку гучності, телефон почав глючити, а за два дні зовсім не включився. Я звернулася до них знову ,вони мені порадили здати на запчастини. Куди мені звернутися. І кошти що я заплатила за телефон також не повернули. Дякую

Доброго дня. Відповідно до ст. 575 Цивільного кодексу України, якщо не буде встановлено, що сума, сплачена в рахунок належних з боржника платежів, є завдатком, вона вважається авансом. Тобто, якщо в документах слово "аванс" - можна повернути. Згідно ст. 576 ЦК України, Ви можете повернути завдаток, якщо магазин щось порушив у Ваших правах. Якщо ні - не можете.

Доброго дня. Розумію, що в нас ФОП чеків не хочуть видавати, але надалі просто вимагайте. Не видають чек - голосно вимагайте. Все одно не видають - не йдіть туди. А заразварто вимагати усунення недоліків у проведеному ремонті (ремонтійні роботи також підпадають під гарантію).

Купили на лето круг! В магазине были подозрения про дырку! Пошли на море, взял его и почувствовал что он спускает, за 7 часа он полностью спустил

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка на протязі скількох днів мають повернути кошти за товар, який був куплений в інтернет-магазині та вчасно повернений?

Відповідно до ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" при втраті якості товару товар підлягає гарантійному ремонту. Тому, оскільки магазин пропонує ремонт товару то це є законно з їх сторони. Обмін товару та повернення коштів можливе тільки, якщо товар не підлягає ремонту.

http:///country-articles/Poland/peretun-polsko-ukrainskogo-kordony-na-avtomobili-zareestrovanomy-v-polshi-z-nayavnistyu-konsylskogo- Ви можете уточнити своє питання на сайті: http:///kontakt-

Добрий день! Замовили дивани в магазині "Авіва" на Ковельській (визначена модель від фабрики Екмі), обшивка - тканина за нашим вибором. Не задоволені кольором, габаритами і т. д. Хочемо повернути ці дивани: сьогодні 7 -ий день від доставки товару. Чи маємо таке право повернути дивани належної якості, якщо не подобаються? Також сьогодні знайшла в двох інших магазинах ідентичну продукцію значно дешевше.