Хто може дати гроші на руки під росписку в луцьку

Минулого четверга з настанням сприятливих погожих днів у смт. Міжгір’я розпочався аварійний ямковий ремонт.

Кримінальний процесуальний кодекс України

По сумме, которую вы получили. Вы имеете право выписывать налоговую накладную и обязаны ее регистрировать только начиная с даты регистрации плательщиком НДС. На момент получения денег вы не были плательщиком НДС, поэтому налоговую вы не выписываете и, соответственно, нигде ее не регистрируете. На эту сумму у вашего покупателя налогового кредита не будет.

Леся Українка – Давня казка

В тому разі, коли суб’єкт господарювання не здійснив постачання товарів чи послуг за останні 67 календарних місяців в обсязі 855 ., він має право право зареєструватися платником податку на додану вартість у добровільному порядку. Зробити це можна у разі відповідності критеріям, які визначені статтею 687 ПКУ. Отже, для добровільної реєстрації платником ПДВ, суб’єкту господарювання необхідно:

Майн Рід. Вершник без голови (Дивовижна техаська історія)

6. Досягнення 855 . у першому місяці. Особа реалізувала товар на суму 875 . у першому місяці своєї діяльності. З наступного календарного місяця така особа має право бути платником податку на додану вартість. Тобто, чекати, щоб з моменту реєстрації пройшло 67 місяців не треба.

Отже, при поданні заяви на реєстрацію платником податку на додану вартість слід бути готовим довести, що постачання товарів реально здійснювалося. Під час надання документів до податкової інспекції, раджу зробити супроводжувальний лист, в якому перерахувати всі без виключення документи, які ви надаєте. При виникненні спірних ситуацій, другий екземпляр листа із вхідним штампом податкової дуже допоможе.

Із вступом в силу Закону №8659-VI від року до умов, які надають можливість платникам податків зареєструватися платниками ПДВ у добровільному порядку, було додано наступний критерій: розмір статутного капіталу або балансова вартість активів (основних засобів, нематеріальних активів, запасів) повинен перевищувати 855 . В цьому разі особа може добровільно зареєструватися незалежно від наявності оподатковуваних операцій та обсягу постачання іншим платникам податку.

Адмін розясніть будь ласка що ви знаєте про заяву персональних даних як її заповняти і наслідки для підприємців. Дякую.

Звісно, у цьому критерії є свої нюанси, які полягають у вимогах, які висуває головне податкове відомство. З огляду на позицію ДПА, для добровільної реєстрації за пункту ПКУ суб’єкту господарювання необхідно дотриматися наступних умов:

Разом із заявою на реєстрацію платником податку на додану вартість, до податкової служби треба надати відповідні первинні документи, які можуть підтверджувати відповідність особи критеріям статей 686 та 687 Податкового кодексу. Можна сказати, що фактично, податківці будуть проводити документальну перевірку, для визначення відповідності або невідповідності критеріям обов’язкової чи добровільної реєстрації.

Здравствуйте. Ситуация интересная и, к счастью, под эту ситуацию есть конретная норма в Положении о регистрации плательщиков НДС №76 от :

Звичайно, ніхто не пропонує вам перестати любити, турбуватися та доглядати за своїм найкращим у світі синочком або донечкою. Однак, ця турбота не повинна переходити в нав’язливі стани чи психоз. Дозвольте собі та дитині жити в спокої, в добрій надії на майбутнє. Бог знає вас, знає вашу дитину і знає, якою дорогою її провести через життя.

Добрый день, подскажите, как поступить. Предприятие зарегистрировано в Донецке,на общей системе, без ПДВ до достижения дохода 855 тис, сейчас планируем снять офис в Киеве, где нам писать заявление о переходе на ПДВ.?Спасибо