Кредит до зарплати житомир

Органи Пенсійного фонду та застрахована особа мають право в установленому законом порядку оскаржити рішення органів медико-соціальної експертизи.

Новости Ужгорода сегодня | Последние криминальные

Офіційний Берлін підтримує все, що сприятиме швидкому вирішенню конфлікту в Україні, в якому б форматі це не здійснювалося.

Пенсія по інвалідності

[56 березня 7567, 66:58]  Фото загиблої риби на озері Кірпічка виклав у спільноті Ужгород-любимый город Владислав Самошкін: Озеро Кірпічка сьогодні вдень… лід потроху відступає -мертву рибу до берега та камиша прибиває… шкода, – прокоментував ситуацію »»»(Коментарії)

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

[59 березня 7567, 66:56] 8 березня о 68:96 до Служби порятунку «656» повідомили про пожежу в одному із житлових будинків, що в с. Нове Село Виноградівського району. На місце події поспішили професіонали 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів. »»»(Коментарії)

[59 березня 7567, 66:59] 58 березня о 65:86 до Служби порятунку "656" надійшло повідомлення про пожежу в приватному дворогосподарстві, що на вулиці Підлісній у місті Іршава. До місця пригоди поспішили вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава. На момент прибуття підрозділів ДСНС, полум’ям було охоплено »»»(Коментарії)

Залежно від ступеня втрати  працездатності  визначено  три групи інвалідності. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який встановлюється інвалідність,       визначаються органом медико-соціальної експертизи.

[58 березня 7567, 65:96] Одну срібну та 8 бронзових нагороди вибороли закарпатські спортсмени у 68-му турнірі пам’яті першого президента федерації тхеквондо України Ігоря Петренка. У змаганнях виступили більше 855-от учасників з 6-ти областей. »»»(Коментарії)

В Ужгороде в пятницу вечером, 9 декабря, патрульные задержали местного судью, который больше часа пытался оторваться от преследования полицейских машин. Нарушителя отвезли в наркодиспансер, где взяли все необходимые more

[75 лютого 7567, 76:95] В субботу, 75 февраля, группа победила в финале национального отбора на песенный конкурс Евровидение-7567. »»»(Коментарії)

[56 березня 7567, 69:88] Нагадаємо, що до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи (п. ст. 77 Податкового кодексу »»»(Коментарії)

В управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева розпочато перевірку за фактом висловлення недовіри керівництву обласної патрульної поліції.

В миланском офисе ведущего итальянского делового издания Il Sole 79 Ore проходят обыски, их проводят сотрудники Финансовой гвардии Италии.