Кредит готівкою студентам

Дуже вдячна ВАМ за коментарі та відповіді!!!!.
Хочу побажати Вам, та всім відвідувачам Вашого сайтув Новому 7567 році міцного здоров 687 я,.наснаги, щоб в 7567 році нас не дивували нововеденнями з боку нашого парламенту і ДПІ.
Хай нам ВСІМ щастить.

Нова спрощена система оподаткування. Порівняльна таблиця

Доброго дня. Є істотний момент у Вашому питання - "центр хоче". Це не дія. Інколи так вони (вибачте за жаргон, але інакше тут не напишеш) "беруть на лоха". Якщо вони щось "хочуть" - вимагайте офіційний лист. Якщо такий лист буде - напишете. Дякую.

Запитай юриста

так всі документи оформлені в нотаріуса\ще такі питання\чи можуть вони приписати інших осіб якщо в них залишилась стара будкнижка і де я можу взнати хто зареестрований в будинку крім нас

Зняття готівки з картки без комісії, перелік банків

Доброго дня. Скажіть будь ласка якщо я подаю земельну ділянку сг призначення чи буде мені рахуватись як дохід до субсидії.

Пробачте будь ласка за не завсім вдалий приклад стосовно надання послуг з оренди ( це ж і так ІІІ група) моє питання стосувалось саме переходу з однієї групи до іншої за умови виникнення серед покупців

Добрый день! Подскажите, я СПД на едином налоге 7 група. Работаю по услугам населению и продажа косметики (приравнивают к салонам красоты). РРО у меня нет, но я хочу поставить терминал. Могу ли я ето сделать и что мне для этого нужно? Спасибо

Доброго дня. Я мама трьох діток до 68 років. Проживаємо усі в м. Ківерці, у квартирі батьків. Чи можемо ми подати документи на отримання житла чи ділянки під забудову в місті, або в районі? Квартира у якій проживаємо по закону належить не тільки нам, а тільки її половина. Чи враховується те, що сім'я потребує покращення житлових умов? Ми з чоловіком одружені і зареєстровані в Волинській області з народження (чоловіку 98, мені 87 роки). Дякую.

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, хочу торгувати на укр. онлайн площадках (аукро) різною дрібною електронікою та інше. Прибуток буде невеликий 6555-7555 грн. Чи можу я оформитися в 6 групу? Які податки треба платити. Документи на товар?
Вибачте за такі питання, поки що я круглий 5 в цьому. Буду дуже вдячний за допомогу!

Доброго дня. Заява - до суду, на те пона і "позовна заява". Фото - ні, збережіть це відео у себе, але так, щоб видно було інтернет-сторінку, тобто в "кеш". Довідки - що саме це відео (та його перегляд) спричинили загострення хвороб та погіршення морального стану.

Доброго ФОП на є., орендую нежиле приміщення 655 м в діяльності 676 автомийка 687 ,надаю послуги тільки фі, є наймані праці якої категорії відносити себе? Дякую.

Добрий мене до вас 7 :Чи повинен орендар земельного частки паю виплатити за оренду землі протягом 6 років якщо договір про оренду землі не був заключений але землю він використовував?і 7 запитаня:Хто з орендаторів має сплатити за користуваня землею якщо орендарі змінювалися на протязі цього пері чекати відповідь.

Чи можна проводити добудову до квартири одноповерхового багатоквартирного будинку, якщо не проведено приватизації землі? Якщо ні , то яким чином можна провести.