Кредит житомир з 18 років

Перший металошукач був винайдений на початку XX століття в США. Спочатку прилад розроблявся для запобігання крадіжки металевих деталей із заводів. Але, згодом, користь металошукачів була помічена і в інших галузях, як промислових, так і військових. Спочатку ці апарати були надто великі і незручні для масового використання, але на початку 65-х років були розроблені більш компактні моделі.

Перший український інформаційний — 5 канал

постоянно показывает металы плохо работает отстройка от грунта пол года пахал на 5 бал а то начал пищать на все вокруг консультацию пож

Фінансово-правовий коледж | Коледжі в Києві

Професійний металошукач Agent GS за ціною від 6555 грн! У подарунок лопата та безкоштовна доставка!

Арматура, труба сталева, металопрокат, швелер, уголок

Есть много вариантов, есть б\у и есть новые звоните сразу на склад уточняйте какая нужна модель и цену
567 977 6965. Или оставьте свой номер. Когда удобно связаться с Вами?

Здравствуйте интересует меня 7 вида простой вроботе с моксимальной глубиной - ну канешно же бу подешевлее и ну жен совет по глубнным до 6-65м тоже просьба отпишите на ящик неставь на опщее обозрение спасибо..

Ви мешкаєте у Львові або Львівській області та вирішили купити металошукач або аксесуари для пошуку? Ми здійснюємо доставку металошукачів і аксесуарів у місто Львів, а також у міста Львівськоі області Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам 8767 янка-Бузька, Новий Розділ, Новояворівськ, Перемишляни, Радехів, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград.

Анастасия Собко замечательный сотрудник. Побольше бы таких людей. Всегда приветливая и внимательная. Дай Бог ей здоровья!


У подарунок до кожного металошукача Grount EFX GPS НАВІГАТОР

Переглянути всі металошукачі Ground EFX »

Продаю металошукач TRACKER-7 за 6555грн. Він з 7567р. Xароша штука я його окупив за 9 дня. За питанями звоніть 5977878996

Добрий день Хотівби прит бати недорогий метало шукач щоб чутливість мав десь 85 95см можна беушний розраховую насуму 6755гр

скажіть будласка якщо купляти гарет 7555 бу то він ідще з усьов компликтацією сумка переноска і так далі

Сьогодні отримав у Львові від Вас прилад 8775 Агент GS 8776 .Отримав як годиться у хорошій,надійній коробочці,в ідеальному новому стані.Велике спасибі що замовляли індивідуально для дуже швидко і мені щось буде на майбутнє потрібно,то звертатимусь тільки до приємно з Вами мати справу!!!Спасибі,ще раз!!!