Кредит полтава 18 років

чи можливо зобовязати директора держпідприємства нести відповідальність за не перереєстрацію підприємства, прописавши це в контракті

Мегакнига

Чи проводиться доплата старшому касиру ( в банку працює 7 касирів, один з них - СТАРШИЙ), у випадку, якщо на 7 тижні залишається на роботі лише один касир.

Укртелеком отзывы о работе в компании Укртелеком зарплаты

На навчання в професійний ліцей (ПТНЗ) вступила дитина з дитячого будинку сімейного типу, який взято на облік Івано-Франківською міськрадою. Мати-вихователь одержує на цю дитину відповідні кошти. Чи повинен ліцей надавати пільги цій дитині, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування?

Епіцентр Полтава каталог товарів. Інтернет магазин

сільський голова мобілізований року, виконує обовязки секретар ради. Питання : скільки часу може бути відсутній сільський голова.

Доброго дня! Скажіть будьласка, чи можу я відізвати чоловіка зармії. Коли його мобілізували ми росписані небули , а розписалися . 5 місяців був в зоні АТО. Маємо двох спільних дітей і ще одна дитина від першого мого шлюбу. Я , як багатодітна сім'я. Діти такоі вікової категорії: 68років, 7 років, 8 роки. Дякую.

Доброго вечора. Така ситуація- звільнення з роботи без особливих причин. Як вберегти себе законом від припису в трудову якоісь статті?

Доброго дня! В нас виникла така ситуація: раніше був санаторій для дітей, але зі зменшенням їх чисельності і через нестачу фінансування місцева влада хоче цей санаторій перенести в іншу місцевість, а на його місце перенести психлікарню. І у зв'язку з цим люди дуже занепокоєні, оскільки хто знає, що за люди там перебувають, а тут і дітей багато, просто страшно. Зараз збирають підписи мешканців проти цього. Скажіть, який вихід з цієї ситуації?

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, чи можна вносити зміни до розпорядження голови райдержадміністрації в звязку зі зміною прізвища особою, яка вийшла заміж. Чи для затвердження проекту відведення земельної ділянки достатньо прикласти свідоцтво про одруження?

Скажіть чи можна повернути чоловіка додому йоно недавно забрали на слубу але в ньогозалишилась 87р бабуся яка потребує догляду ми проживаєм 9 я дружина 5місячна дочка і бабуся документи по догляду не робили якщо зараз зробити чи є якийсь шанс що його повернуть

Хто повертає борг в банк у разі смерті позичальника?Позичальник приписаний у гуртожитку, розлучений. Ніяких матеріальних цінностей за життя не мав. спадщини не залишав. Чи не перейде цей борг колишній дружині (спільно проживали, спільна дитини та прізвище)

Доброго дня! Допоможіть будь - ласка у вирішенні питання. Інженер - землевпорядник сільської ради ( державний службовець) працював на 6 ст. хоче звільнитися і працювати на 5,5 ст. чи це можливо і порядок звільнення.

Добрий день, я в декреті маю 5 місячну дитину, працює тільки чоловік. Я хочу оформити документи про малозабезпечену сім,ю, але він платить елементи від першого шлюбу в нього 7 дтей. Чи отримаю я цю допомогу?