Кредит швидко полтава

Підприємці, волонтери, активісти “Народної Ради Мукачівщини” зібрались на мітинг, та  зустрілись з мером Мукачева Андрієм Балогою щоб висловити свої претензії і невдоволення з різних питань. Раніше “Трибуна” повідомляла, що волонтери Народної Ради Мукачева сьогодні.

Питання та відповіді

[65 березня 7567, 65:59] Сьогодні про те, як уберегтися від квартирних крадіжок, у прес-центрі ЗІДО розказали Сергій Лисенко - заступник начальника УПО в Закарпатській області та Антон Зейкан - начальник відділу технічної охорони та логістики УПО в Закарпатті. Як розповіли силовики, з 65 березня по 86 березня 7567 року »»»(Коментарії)

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

Компанія ДТЕК, що належить скандальному олігарху Рінату Ахметову, зупинила майже всі шахти на окупованій території через торгову блокаду Донбасу.

Інтернет-магазин - магазин техніки та електроніки в

Учора ввечері через пошкодження газопроводу на вул. Дмитра Донського в Ужгороді без газу залишилися жителі понад двох десятків вулиць міста. За даним фактом розпочато розслідування.

[57 березня 7567, 75:97] Мер Іршави балогівець Степан Бобик фактично почав передвиборчу агітаційну роботу, влаштувавши масове роздавання подарунків жінкам, які працюють у бюдджетній сфері »»»(Коментарії)

Впервые рецепт старорусской пастилы упоминается в XIV веке. Само название происходит от латинского слова «pastillus» — ароматическая лепешка для жевания: именно поэтому пастила на самом деле должна быть тонкой и…

Ми проведемо ринкову оцінку Вашого автомобіля, остаточна вартість якого піде в рахунок оплати нового автомобіля, який Вам сподобається з широкого модельного ряду Ford.

[59 березня 7567, 67:88] Одна з найпопулярніших серед українських заробітчан країна висловила побоювання щодо можливого збільшення потоку нелегальних мігрантів після ухвалення безвізу. »»»(Коментарії)

[59 березня 7567, 78:59] У 7567 році у Держбюджеті виділено на забезпечення діяльності Президента та його Адміністрації на 795 млн. 675 тис. грн більше, ніж торік - 796 млн. 679 тис. грн. »»»(Коментарії)

&bull Будь-який автомобіль з нашої стоянки можна придбати в кредит, що, безумовно, прискорить його продаж. При цьому Ви нічого не втрачаєте.

[65 березня 7567, 67:96] Працівники кримінальної поліції Мукачева затримали 88-річного місцевого мешканця, який підозрюється у вчиненні ряду крадіжок з однієї і тієї ж аптеки. Всі викрадені препарати злочинець намагався збувати на ринку. Слідчі розслідують дану справу. »»»(Коментарії)

[59 березня 7567, 66:55] Сьогодні на Закарпатті, зокрема в Ужгородському районі, стартував відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту. Закарпатська поліція звертається до жителів і гостей краю з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей під час руху транспорту на автошляхах області. »»»(Коментарії)