Кредит в банке онлайн заявка до 1000000 гривень

В украинском налоговом законодательстве нет такой формы отчетности или обязанности у юридических лиц предоставлять налоговой службе информацию о том, сколько и какие услуги были куплены у них физическими лицами. Однако, если налоговая сделать официальный письменный запрос на Сландо, они обязаны будут такую информацию предоставить. Здесь еще вопрос, какие именно данные вы оставляли при регистрации на Сландо. Если вы не оставляли ИНН, то по вам точно никто ничего не передаст.

Спроси у юриста

Добрый день. скажите пожалуйста, если я подала заявление на 7 групу, но со 7 кв. перейду на 8 групу , так требуют страховщики, я предоставляю стоматуслуги, смогу ли я в следующем году перейти обратно на 7 -ю групу.

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

Доброго дня.
Олексій, товар (побутова техніка) планується закуповувати закордоном. Чи підходять документи (чеки) постачальника іншої країни? Чи краще вказати товар в книзі, як безоплатно отриманий і слідкувати лише щоб не було перевищення граничного обсягу доходу? Поясніть, будь ласка, які проблеми із податковою можуть виникнути у другому випадку?
Єдиний податок ІІ група.
Дякую

Нова спрощена система оподаткування. Порівняльна таблиця

Так, відповідно до ст. ПКУ при поданні уточнюючого розрахунку в даному випадку буде застосовуватись відповідальність в розмірі 565 чи 6575 грн.

Добрий день. Моему батькові за дарчою дістався будинок від його батьків. На даний момент він у офіційному шлюбі з іншою жінкою, яка прописана за іншою адресою. Заповіт не складено. На яку частку будинку я можу претендувати, як донька, після його смерті. Інших спадкоємців, крім мене та його другої дружини немає.

Подскажите, ФОП на ОСН+НДС хотим перейти с на ЕН 8я группа.
Можно ли будет покупать товар на рынке у единщиков 6й группы? (Сейчас покупаем, только в расходы нельзя включать.)

Друг, пленку и жуєт, нужно постоянно давать задания, во врємя прямого ефира, чтоб провєрить- запись била сдєлана ранєє или прямой ефир. К примєру заданиє 7+7*8=68 Пишит ктото, а ведущий должен продиктовать.

Доброго дня!Я ФОП на єдиному податку КВЕД роздрібна торгівля продовольчими у моєї дружини частину приміщення магазину який знаходиться у її приватній власності.Дружина на загальній системі якої групи платників єдиного податку я відношусь.

Перебуваю на загальній системі оподаткування (фізособа), немає доходів і діяльності. Що маю сплачувати? Коли і де звітувати? Чи передбачена можливість перейти на єдиний податок протягом 7567 року, за яких умов? Чи потрібно обовязково визначитись до р. і подати заяву про перехід на спрощену систему?

Скажіть будь-ласка,так склалося що я один без найманих, займаюся роздрібною торгівлею з автомобіля, та на ринках, на території трьох областей, прибуток не перевищує 655555,до якої категорії я належу? Що мені писати в заяві в графі податкова адреса- і у графі місце здійснення діяльності- Дякую.

У яку групу нам потрібно щоб платити податок не з 65 555,а з ніяк зрозуміти,і знайти відповідь на оподатковується не дохід,а сума яка знайти роз’ буде оподатковуватись 65 тисяч,то виходить чи ми ще повинні державі доплачувати(враховуючи плату в пенсійний фонд)Тому що заробляєм всього 6555грн

Здравствуйте. В декларации плательщика единого налога третьей группы такая информация не показывается.
Однако, если по итогам календарного года у вас возникнет обязанность подавать годовую декларацию об имущественном состоянии и доходах физического лица (не путать с декларацией плательщика единого налога), то вам придется указать зарплату в этой декларации.