Кредит від 18 років ужгород

Кредит на купівлю житла від OTP Bank – це можливість покращити житлові умови або придбати перше житло за доступними цінами.

Toyota в Україні. Вітаємо на сайті ПІІ «Тойота-Україна»!

На гоночних треках або ділянках ралі по всьому світу є ціла низка автомобільних перегонів, які запалюють автолюбителів. Сьогодні ми об'єднали всі наші міжнародні заходи під одною назвою: TOYOTA GAZOO Racing.

Про вищу освіту

Вам потрібна невелика сума та швидке рішення по кредиту ? OTP Bank врахував Ваші побажання та створив саме ті пропозиції, які задовільнять саме Ваші потреби!

Кредити готівкою | КРЕДОБАНК

Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

З 6965-х років Toyota вражає і дивує людей своєю інтерпретацією концепції динамічного, захопливого та приємного у користуванні спорткара. Багато моделей бренда отримали культовий статус, і тут ми віддаємо належне добірці знакових спорткарів від Toyota.

Кредит під заставу житлової нерухомості – надається на придбання товарів/послуг (ремонт/реконструкція квартири/будинку, оплата навчання тощо) для власного споживання з обов’язковим підтвердженням цільового використання.

Дякуємо, що Ви проявили зацікавленість щодо послуг від ОТП Банку. На разі кредитування можливе лише за умови офіційного працевлаштування. У випадку зміни умов, ми обов’язково Вас проінформуємо.

На сайті  застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як  змінити налаштування файлів cookie.

З в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні відкрито попередній прийом замовлень на новий Toyota Highlander.

Погашення споживчих кредитів онлайн – тепер Ви можете здійснити оплату щомісячних платежів або повністю погасити кредит від OTP Bank в режимі онлайн за допомогою картки будь-якого банку.