Кредит я хочу взяти

Для надання вам інформації необхідно розуміти чи вам товар не підійшов чи він неробочий, оскільки від цього залежать наслідки та порядок дій.

Частівки для першокласників до 1 вересня, дитячі частівки

Здравствуйте!!! Працівника підприємства мобілізували у збройні сили, підприємство виплачувало кошти, а потім зясувалося, що він уже кілька місяців як дезертирував ( но не офіційно, а від його знайомих), но підприємство так і ніхто не повідомляє, чи повиннен військомат чи військова частина повідомити роботодавця, що мобілізований дезертирував?

Запитай у юриста

На протязі трьох з половиною місяців знаходжусь на лікарняному. Кошти по лікарняному отримав тільки за 8 днів по першому лікарняному, по іншим лікарняних кошти не отримав, так як в Управлінні соцстраху немає коштів і не відомо коли будуть. Яка юридична управа є на соцстрах ?

Захист прав споживачів

Доброго дня!!!Я жінка двох неповнолітніх дітей(хлопчик-6р,дівчинка-),Нам прийшла повістка,чоловік її підписав,але у воєнкомат не прийшов(я була категорично проти),що йому за це буде!!!!Він не служив взагалі,присягу не давав

Доброго дня. Від мобілізації звільняються викладачі які мають вчене звання та/або науковий ступінь, та/або працюють відповідно у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях, загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 5,75 ставки. Якщо ставка менша ніж 5,75 і викладач немає вченого звання (ступеня), він підлягає під мобілізацію.

Доброго дня. Дано гроші під розписку з підписом обох сторін. Які шанси повернути гроші через суд у випадку, якщо боржник не захоче повертати гроші в зазначений термін?

Доброго дня. Придбали чавуну сковороду. Якби одразу почали эксплуатацiю, то побачили б недолiк, а так вже пройшло бiльше мiсяця, чи можливо повернути товар до магазину? Недолiк полягає в тому що вона вкривається іржею. Хоча чавун не іржавіє. Приготувала плов і залишила на плиті остигати, а через кілька годин він почорнів. Плов викинула, сковороду вимила і залишила на сушіння , через кілька хвилин вона покрилася іржавим нальотом.

Згідно із ст. 78 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані тимчасово непридатні до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії). Військово-лікарська комісія визначає питання придатності чи непридатності стану здоров'я громадянина для мобілізації.

Якщо це одна і таж поломка то так, можете звертатись до магазину чи сервісного центру з вимогою скласти акт на списання, оскільки поломка повторюється та для її усунення потрібно більш ніж 69 днів. (ст 6 Закону України "Про захист прав споживачів" визначення поняття "істотний недолік" і ст. 8 цього Закону")

Де Ви таке побачили у моїй відповіді?)) Можетеі маєте право, бо є ЗУ "Про захист прав споживачів", ст. 9. А от чи повернуть кошти - порушників закону є чимало, цього ніхто не знає.

У меня к Вам очень важный вопрос. Скажите пожалуйста имеет ли интернет-провайдер право устанавливать дополнительную плату или повышать абонентскую плату за услуги интернета если я как потребитель частное физическое лицо захотел установить себе WIFI роутер???

Сын - специалист. Призван в армию в апреле этого года. Ему записали служить полтора года. Но по новому закону о высшем образовании специлист приравнивается к магистру. В части ответили на наш вопрос так: закон о высшем образовании нам не указ. Так сколько служить специалисту?