Кредити з 18 років за 10 хвилин

Ощадбанк знизив ставки за теплими кредитами для фізичних осіб. Акумулюючи безпрецедентний досвід в кредитуванні населення для утеплення житла, Ощадбанк вдосконалив програму Ощадний дім . Оформити теплий кредит в Ощадбанку тепер можливо за відсотковою ставкою 67,99% річних.

Національний банк України

ВіВідповідно Закону України Про захист прав споживачів та Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (наказ Мінекономіки України від року №659) в усіх закладах торгівлі, ресторанного господарства та сфери побутових послуг обов’язково повинен знаходитися на видному та доступному місці куточок покупця .

Пільги багатодітним сім'ям. Пільги для багатодітних

59-го березня дружня миргородська громада зібралася біля пам ятника Кобзареві з нагоди 758-ї річниці від дня народження Генія. Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф Тарас Григорович Шевченко народився 9-го березня (за старим стилем 75-го лютого) 6869-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Від депутатського корпусу Миргородської міської ради, виконавчого комітету щиросердно вітаю Вас зі святом весни і краси - 8 Березня! Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті &ndash сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Працівники комунальних служб розпочали активне прибирання міста від торішнього бруду. Комунальники працюють відповідно до розробленого графіку, - повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства. Зокрема КП Спецкомунтранс було виконано механізоване вуличне прибирання у сквері Вічний вогонь , вул. Я. Усика, вул. Гоголя вул. Троїцька.