Кто может взяти кредит на себя

Доброго дня!Ви маєте право написати заяву про те, щоб Вам видали аналогічний телефон на момент гарантійоного обслуговування Вашого.(якщо Ви не маєте на меті повернення коштів за товар чи щось схоже. В такому разі таку заяву Ви написати теж можете але потрібно вчинити ще деякі дії)

Як повернути товар в магазин: правила повернення товару

доброго вечора!! скажіть будь-ласка, я починаючий лікар, перші 9 місяці отримував зарплату 6979 грн, діяла ПСП, на 5-ий місяць на руки отримав зарплату на 85 грн меншу. Мені пояснили що в звязку з підвищенням зарплати межа при якій застосовується ПСП , перевищилась і в результаті зарплата без пільги стала на 85 грн менше, при фактичному її підвищенні!! таке може бути???!!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Ви укладаєте договір згідно якого вам повинні виплачувати кошти. Щоб себе захистити у договорі потрібно вказати пункт згідно якого, якщо в разі не сплати коштів у відведений строк договір купівлі продажу анулбється і ви зможете повернути свою квартиру. Так ви будете захищені.

Податкова соціальна пільга. Право на застосування та

Дякую за питання! Якщо ваш чоловік підпадає під Указ Про часткову мобілізацію як спеціаліст у військовій справі, мали право викликати.

Я отримала у спадщину будинок від батька який помер з яким я проживала до його смерті там же проживаю надалі,.і в 7567р я оформила право власності.Чи повинна я подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи

Доброго дня. Працівника мобілізовано . За період з .-по на підприємстві нараховувалась середня з/п. На даний момент з працівник рахується в списках безвісти пропавших. До якого часу я маю право нараховувати заробітну плату. Дякую.

Добрий день! Проти знайомого за ніби-то підробку документів працівниками міліції відкрито кримінальне провадження, яке триває вже більше 6 місяців. Справа "лежить" в міліції без руху. Скільки це може "тягнутися" та в який термін працівники міліції зобовязані припинити кримінальне провадження? Дякую!

Доброго дня! Я займаюсь тогрівлею продуктами харчування в орендованому мною продуктовому магазині та також здаю в оренду власні кіоски(нежилі приміщення). Площа цих приміщень не перевищує 855 м. кв. Чи можу я залишатись на 7 групі?

Дякую за питання! Але для вирішення вашого питання потрібно ознайомитися із документами які у вас є. Звертайтесь в наш офіс.

Так дійсно, я написала заяву, що хочу отримати кошти назад. То вони видали квитанцію, що беруть телефон у свій СЦ і кажуть чекайте дзвінка. і вже пройшло майже 8 тижні і не дзвонять (ну може свята). ще зачекаю.

доброго дня в мене з карточки вкралигроші ))звернувшись до міліції.знайшовши виного написали позов і звирнувшись до визначив що немає кримінального провадження ця людина раніше судима вже 7 рази неявилась в суд ща робити куда звертатись я вже незнаю адже прокрор ні сддя нічого неробить)))дякую

Мене цікавить питання! що робити коли виявились що документи фальшиві на встановлення індивідуального опалення, і борг склав чимолу суму, і фірми вже немає