Онлайн кредит в місті рахові

Доброго дня ! чи може вчитель загальоно освітньої школи І-ІІІ ступенів ,учня 7 класу перевести в перший за неуспішність..Якщо так то яким законом це пояснюється??? якщо вже почався навчальний рік

Статут товариства з обмеженою відповідальністю

Кредитна спілка. Закінчилась дія ліцензії на депозіти - чі дійсні депозітні договори укладені раніше? Чі не порушую я законодацтво, не расторгнув їх?

Запитай юриста

По друге, чи не є агентами Кремля наша влада, верховна рада, президент, та адміністрація президента. Я висловлюю їм підозру.
Щоб не було підозр- вони повинні довести свою не виність- бо коли населення підозрює, мабуть чомусь це сталося.

Відео телеканалу ICTV

Дякую за питання! Для керування авто вам не потрібна довіреність, достатньо технічного паспорта, водійського посвідчення та полісу обов'язкового страхування. В інших випадках купівлі-продажу такого авто чи дарування ви повинні його розмитнити.

Добрий день ! Я проживаю у державному будинку на дві квартири. Моя квартира приватизована,є подвіря на дві сімї,але сусід вже заняв більшу половину подвіря,вибудував одноповерховий будинок,типу гаража,і кожний раз на метр посувається на нашу я можу розділити подвіря,до кого мені звертатися і чи має він право самовільно ділити подвіря?

Вони їблом торгують, і з народом воюють Це єдине пояснення Дійно настав час зняти недоторканість з депутатів.

Дякую за питання! Відповідно до ЗУ "Про загальну середню освіту" педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати професійні обов'язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти

Поясніть будь ласка чи мають право сусіди скаржитись (кому?), якщо серед дня( не вночі) сусіди голосно( дуже голосно!) розмовляють або кричать вживаючи неномативну лексику в літій час , коли закрити вікна неможливо через спекотну погоду? Регулярно

чи користуються пільгою зі сплати податку на прибуток навчальні заклади які надають освітні послуги на контрактній основі

Дякую за питання! Відповідно до законодавства надається знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги) в жилих будинках усіх форм власності в межах встановлених норм, передбачених законодавством.

Дякую за питання ! Відповідно до Рояснення Міноборони за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку.

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи може опікун за бабкою, офісійно працевлаштовуватись в іншій області чи в місті, де не проживає сама особа яка потребує опіки, тобто бабка. Дякую!