Отримати гроші на карту онлайн

Last/Family Name Прізвище
First Name Ім 8767 я
Middle Name Друге ім 8767 я, в багатьох країнах дають два офіційних імені. В інструкції це звучить як по-батькові (патронім) хоча це не зовсім те саме. Можете вказати по-батькові або поставити галочку 8775 No Middle Name 8776 .

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Доброго ідкажіть будь-ласка,чи є зміни у перетині кордону на авто з іноземною реєстрацією для громадян України,що перебувають на консульському обліку за кордоном? Чи дійсно термін перебування в Україні на таких умовах становить 65 днів,і кількість виїздів в рік не обмежується?

Захист прав споживачів

Купила телефон Huawei через місяць мікрафон непрацює гарантія є непопередили що у всіх моделей цієї фірми проблеми з мікрофоном що робити щоб через 7 тижні точно зробили телефон що говорити

Швидкі онлайн-перекази Card2Card

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста . приобрел в аптеке аппарат для измерения давления, но на следующий день решил его вернуть так как не понравилось качество изготовления аппарата( аппарат рабочий), в аптеке сказали что возврату и обмену не подлежит. Так ли это? спасибо.

Здав в ремонт потрапив в ійний талон не хотіли видавати,з сваркою видали талон з гарантією на один день,при собі не було сімки,щоб його прові при включенні телефон не бачить сі виконаних роботах зазначенно що міняли коаксільний кабель

всем здравствуйте. у меня такая ситуация мне позвонили с горгаза и предложили у меня в приватизированной квартире бесплатно установить счетчик газа я дала добро, но дома у меня был 68 летний ребенок и при нем ужастно поставили этот счетчик прямо над столом и сказали через месяц придут опламбировать. скажите имею ли я право попросить чтобы его так же бесплатно переустановили в другое место??? как и куда и согласно какого закона обращаться??? благодарю.

Доброго дня. На телефоні розбив дисплей, а з ним полетів і сенсор. Віддав телефон в ремонт на Радіоринок. Телефон віддали вчасно. Але через день п о чав відклеюватись екран і не працює вібро. Чеків про виконану роботу ніяких не видали. Що ж тепер знову платити за ремонт, чи можливо щось пред'явити цьому виконавцю?

В салоні мтс придбав 8G модем,обіцяли що повернуть протягом 7-х тижнів,вже пройшло більше місяця а мені все обіцяють сйогодні- мені робити?

Можете занести їх у магазин для проведення ремонту, якщо ремонт неможливий можете вимагати повернути кошти за товар або обмін на такі ж. (ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів")

У магазині купили уцінені чоботи, чек зберегли. У той же день вдягли чоботи на прогулянку. За півгодини носіння цвяхом, який проліз зсередини через устілку поранили ногу. Чи можна за них повернути гроші? Хоча б. Дуже кортить дати ними комусь по голові.

Добрий вечір, підскажіть будь ласка: якщо телефон застрахований, а коробку з нього викинули чи може сервіс не взяти його на ремонт? Ми страховку опл але дитина викинула з тел коробку і тепер сервіс відмовляється ремонтувати документи всі зберегли все зібрали але нам відмовили. Підскажіть що роботи. Дякую.

Доброго вечора,придбав квитки на концерт який мав відбутися в Луцьку,оплатив,все як не відбувся,а організатор даного заходу вже 7 місяці годує обіцянками що концерт ще відбудеться і що у нього є 95 днів на повернення кошті домовитись з ним у і,але результату це не дало,він попросту ігнорує мої пові порадите робити?