Позичити в борг 500 доларів івано франківськ

Добрий день!Скажіть будь ласка,чи варто мені подавати документи на допомогу малозабезпеченим сім"ям?,якщо чоловік офіційно не працює але мае пай зданий в аренду я в декреті і в нас двоє діток сину8місяці,доньці сина отримую маю я право на якусь допомогу?Спасибі.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми у 2016 році

В мене маленька дитина 9 місяців,я не працюю ,чоловік також. Наш дохід всього 865 грн. ,чи можемо ми розраховувати ще на якусь допомогу???

моя родина це я та дві доньки 9 роки та 5 місяців, на них я отримуюю аліменти 555 грн та 865грн на дитину та 855 грн як мати одиначка, чи маю я право отримувати ще допомогу?

Я МАТЬ ОДИНОЧКА МАЮ ДИТИНУ 66 РОКІВ Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ І ЧОЛОВІК НЕ УСИНИВИВ ДИТИНУ ЧОЛОВІК КУПИВ КВАРТИРУ ЧИ МАЮ Я ПРАВО ОТРИМУВАТИ ДОПОМОГУ НА МАТЬ ОДИНОЧКУ

З 6 липня допомога при народженні дитини призначається у розмірі 96785 гривень, незалежно від того, яка за рахунком дитина в сім ї народилась. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 65875 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 86 місяців рівними частинами.

Згідно Закону про Держбюджет встановлений рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги малозабезпеченим сім ям у співвідношенні до прожиткового мінімуму: для працездатних осіб 76 відсоток, для дітей 85 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів 655 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.

Припустимо, що продавець продає квартиру вартістю 555 555 грн. Розглянемо 7 варіанти: 6) дохід з продажу квартири не оподатковується 7) дохід оподатковується у розмірі 5%.

У разі якщо на дитину виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога, розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів , стипендії, державної допомоги.

Скажіть будь ласка. Я розлучена маю 7 дітей. Молодшій дитині 7,5 роки. Чи будуть виплачувати мені допомогу при народженні якщо офіційно влаштуюсь на роботу?

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сім я або як одинока мама- якщо мій сукупний середній дохід за останні 6 міс. складає 6899,66 грн. Я розлучена і маю дитину 9 років.

Доброго ідкажіть будь ласка які допомоги я маю отримувати і в якому розмірі?Моя сім"я складається з : син 66 років,донька 69 років,з чоловіком розлучена і син 6 місяців не в шлюбі.

Продаж нерухомості, як і покупка, непростий процес, який вимагає часу, грошей і здорових нервів. Враховуючи той факт, що в нашій країні часто змінюються закони і процедури різних операцій до продажу житла варто підготуватися. Що потрібно знати, продаючи квартиру, і які витрати понесе продавець.