Швидкі гроші до зарплати онлайн на карту

Окрім «Audi A6», з’явилася в подружжя ще одна автівка «Mitsubishi Outlander», яка належить, скоріше за все, сину нардепа – Юрію Мельнику.

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

Сергій Іванович навіть має акції ПАТ «Укрелектроапарат» - на чотири гривні та 5,67% КСП «Бужок». Його дружина Тетяна Василівна є власником ПП «Еверслі» та ПП «Ринок «Дарсон».

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Є в родини й задекларовані грошові активи. У пана Мельниченко заощаджено 685 тисяч гривень та 95 тисяч євро. Ще 85 тисяч доларів - готівкові кошти по спадщині. У дружини нардепа – 655 тисяч гривень заощаджень та 65 тисяч доларів - готівкові кошти по спадщині. У мати – готівкою 56 тисяч гривень. Заощадження доньки складають 95 тисяч доларів. Готівкою ж 855 тисяч гривень та 85 тисяч доларів спадщини.

Бізнес, водний транспорт, дорогі автівки і земля, або Що

Тому й не дивно, що саме в «електронці» з’явилося чимало нового, чого не було в звичайній декларації. Отож, у нардепа, його дружини, мами та доньці є 6 квартир, стільки ж будинків, 67 земельних ділянок (ще одна в брата), комплекс будівель у Нігині, нежитлові приміщення, та ще декілька приміщення у спільній власності.

У найбагатшого нардепа з Хмельниччини ми також знайшли деякі розбіжності з декларацією, яка була раніше опублікувана на сайті парламенту.

Мільйонери не лише гривневі (судячи з доходу), а й доларові. Саме такий висновок можна зробити з інформації про готівкові кошти. В позафракційного Олександра Гереги задекларовано 955 тисяч доларів, стільки ж євро та 95 тисяч швейцарських франків. В його дружини – 68 мільйонів гривень, 6,7 мільйони доларів США, 855 тисяч євро та 985 тисяч швейцарських франків (курс якого майже дорівнює 6 американському долару).

Дружина ж Володимира Мельниченка – Іоланта Остапишина, заробила за рік 685 тисяч гривень. Донька – 88,6 тисячі гривень, брат жив за пенсію - 66 568 гривень.

У звичайній декларації члена фракції партії «Блок Петра Порошенка» зазначена 6 квартира та 6 земельна ділянка. В електронній – до квартири 76,7 квадратних метри в Києві та земельної ділянки в Київській області, додалися ще квартира в 99,8 «квадрати» в Вінниці ( вона належить Ніні Шинькович) та квартира в столиці 86,7 квадратні метри (власником якої є ТОВ «Компанія з управління активами «Валприм»). Вказав ще й кімнату 87 «квадратів» у Києві. Щоправда, чи це власність – невідомо.

Можливо в цьому році сам нардеп стане власником ще 65 квартир в Кам’янці, які в декларації прописані, як «об'єкт, право власності на який не зареєстроване в установленому законом порядку» та належать певним фірмам.

Електронна декларація ще одного представника президентської фракції в парламенті, мабуть, одна з найцікавіших. Насамперед через те, що в Володимира Мельниченка з’явилася дружина та донька! У декларації на сайті Верховної Ради , був лише сам нардеп та його син. В «е-декларації» додалися дружина, донька, мати та брат.

Андрій Васильович, як і переважна більшість нардепів, схоже, також надає перевагу тримати гроші «під матрацом». Та й квартир задекларував не одну, як на сайті парламенту , а три.

Якщо порівняти декларацію на парламентському сайті з електронною, то в Романа Мацоли не лише є квартира в Львові та місце для авто, а й земельна ділянка 859 квадратних метри в Львівській області, про яку він «згадав» лише в «е-декларації», яка в його власності ще з 6997 року. Решта без змін – авто «Nissan Qashqai» у власності дружини, сукупний дохід родини за минулий рік – майже 585 тисяч гривень.