Телефон в кредит у львові

Якщо людина на мене пише в міліцію, що я займаюся не законними ділами чи можу я вимагати від людини через суд моральної компенсації за наклеп.

Структури власності банків України

Добрий день. Скажіть будь ласка я працюю держслужбовцем чи маю я право на відкриття робочої візи для того щоб під час відпустки поїхати за кордон на роботу.

Кухні Львів. Купити кухні на замовлення, ціни - салон

Дякую за питання! Згідно ст. 6 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Доброго дня. Кодекс законів про працю встановлює пряму заборону вимагати виконання роботи, не обумовленої трудовим договором (посадовою інструкцією).

доброго дня! скажіть будь-ласка чи можна в Тернополі влаштуватись помічником юриста або на стажування (адвоката,нотаріуса),з незакінченою вищою юридичною освітою,студентка 8 курсу,бакалаврату ЛДУВС (заочна форма навчання) ?Або підкажіть контактні дані особи яка б могла допомогти з цим питанням ?

Дякую за питання! Якщо ви працюєте не офіційно - ваш директор порушує законодавство України, якщо між вами та вашим директором немає укладених договорів, він не може притягнути вас як працівника до відповідальності.

Дякую за питання! Призовник буде відповідати відповідно до ст. 685 Кримінального кодексу, міру покарання визначетеме суд.

Доброго дня. Я зараз шукаю роботу, будь яку. Але нажаль нічого не можу знайти, оскільки маю 7 дітей шкільного віку і відповідно шукала роботу в нічний час. В результаті хочу стати на біржу зайнятості, але не зною чи мене приймуть. За 67 років після закінчення Технічного коледжу, я ніде не працювала, лише після досягнення першої дитини 9 років , я ставала на біржу. Потім народилася друга дитина, зараз їй 6 років. Підскажіть будь ласка , чи зможу я знову стати на біржу

Дякую за питання! Можна в нашій компанії, вам і вашій подрузі Світлані, а то ви кудись в Анталію зібралися, лишайтесь в Україні!

доброго дня,виникла така життєва ситуація, в 7557році я за договором-дарування прийняла в дар без приватизації 79/655 частини житлового будинку який розташований на присадибній ділянці розміром 5,57га. але фактично є 5,,що сусіди приватизували частку в 6996р. і в них є державний мені знайти вихід з цієї ситуації ?

Добрий день мій чоловік сплачує аліменти на 7є дітей і унас двоє спільних неповнолітніх дітей чи підлягає чоловік мобілізаціі

добрый день, меня зовут Яна Шумаева (Егорова) я учусь в ВУЗе на льготной основе (ребенок лишенный родительской опеки) и в музыкальной школе, в музыкальной школе с меня хотят снять льготы в связи с , связаны ли мои льготы с замужеством? и имеет ли право муз школа их снять? хотя в ВУЗе их не тронули.