Терміново потрібні гроші від приватного инвестора

Рано чи пізно на кожен товар знаходиться свій покупець. Якщо потенційний покупець вирішив придбати вашу квартиру, він повинен підтвердити свої наміри завдатком (зазвичай це сума становить від 6555 доларів) і підписаним договором завдатку. Ріелтор складає попередній договір купівлі-продажу об єкта нерухомості. Найважливіші нюанси попереднього договору, на які варто звернути увагу:

Неофіційна сторінка м. Стрий

Відповідає 8775 Нафтогаз Україна 8776 Якщо у багатоповерховому будинку проектом не передбачено встановлення газового водонагрівача, то, відповідно, і не передбачена наявність димових каналів (не плутати з вентиляційними), якими відводяться назовні продукти згорання. Для отримання інформації безпосередньо по Вашому будинку щодо можливості виконання Читати далі

ЗНО-2017: Запитання-відповіді

Звичайно, зараз такі фотографії виглядають неякісними, в порівнянні з сучасною технікою. Але для когось вони мабуть несуть особливий зміст, якісь спогади, почуття.

Центр Протидії Корупції – Корупція завжди має прізвище

Я планую побудову стін будинку 88см під утеплення пінопластом 65см ззовні. Прошу пояснити, чи потрібна повітряна прослойка в самій стіні, чи робити стіну повністю суцільну, і чи не буде з'являтись грибок при побудові суцільної стіни, зокрема на відкосах. Вдячний за відповідь

Відповідає Вадим Литвин, член Асоціації енергоаудиторів, головний інженер Комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» Як правило, потіють вікна в період, коли вивішується прання – і тут відкривати вікна потрібно, бо волозі необхідно Читати далі

Крім військового збору з зарплати утримують ще один платіж в державний орган єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Отже, ваша офіційна зарплата становить 5555 гривень. На руки після сплати податків ви отримуєте 9597 гривень. Припустимо, що на всі гроші ви купили товари та послуги (але не алкоголь і не сигарета і не інші підакцизні товари). У такому випадку 5555 гривень вашої зарплати ви поділіться з державою більш ніж 95% зароблених грошей, або 7555 гривень.

Юрист Андрій Бурій дав відповідь на питання: Якщо у встановлений термін споживач не встановить лічильник за свій рахунок і не погодиться на безкоштовне встановлення лічильника, то відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від р. № Читати далі

Доброго дня, у нас приватний будинок, стіни 88см., фасад з білої цегли, металопластикові вікна (регіон: Львів). Будинок холодний,в сильний мороз стіни і стеля по кутах мокріють і покриваються грибком. Підкажіть, будь ласка, чим краще утеплити зовнішні стіни і стелю на горищі? І на що потрібно звернути особливу увагу в процесі утеплення, щоб отримати ефективний результат?

Український ПДВ включено в ціну ковбаси чи квитка на маршрутний автобус, і в ролі податкового агента в цьому випадку виступає підприємство-продавець, яке перераховує суму отриманого податку державі. Цей податок є найбільшим джерелом доходів України: він наповнює бюджет більш ніж на третину.

· Відповідно до Податкового кодексу, існує досить довгий перелік операцій, які не можуть бути об єктом оподаткування.

Возможна ли установка счетчика тепла в квартире, расположенной в 9-этажном доме постройки 6957 года (. в доме с вертикальной разводкой)? В доме есть своя котельная. Насколько целесообразно проведение такого мероприятия? Если можно, сориентируйте, пожалуйста, во что все это выльется (примерно) с экономической точки зрения.