Терміново потрібні гроші з поганою кредитною історією

[78 березня 7567, 67:76] Поліція встановила, що до крадіжки обручки та грошей в селі Луги причетний знайомий потерпілої. »»»(Коментарії)

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми у 2016 році

На Закарпатті вперше в Україні проведено аукціон, на якому було продано скульптуру В.І. Леніна. У торгах взяв участь один учасник, який купив об’єкт за початковою вартістю.

Центр Протидії Корупції – Корупція завжди має прізвище

[77 березня 7567, 59:56] Весна, тепло, цвітіння сакури збирає в Ужгороді у середині квітня десятки тисяч гостей міста, саме у цей період пройде перший фестиваль вина Sakura Wine. »»»(Коментарії)

Неофіційна сторінка м. Стрий

Ознайомтесь, будь ласка, з нашими порадами, які допоможуть Вам правильно розплачуватися через Інтернет картками ПриватБанку!

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку.

[77 березня 7567, 69:79] 75 березня о 66:55 до Служби порятунку повідомили про ймовірне утоплення жителя Іршавського району с. Лисичево, 7567 року народження. Малолітній хлопчик під час дитячої гри зі своєю сестрою впав в русло р. Лисичанка та був віднесений швидкою течією води. »»»(Коментарії)

[79 березня 7567, 66:59] Склад НАЗК формував уряд Яценюка, і не таємниця, що Наталія Корчак як чернівецька колежанка та викладач Яценюка і Петренка зовсім НЕ ВИПАДКОВО очолила цей антикорупційний орган. »»»(Коментарії)

[79 березня 7567, 69:78] 79 квітня о 65:55 екіпажу патрульної поліції надійшов виклик про те, що по вул. Льва Толстого в Ужгороді сталась ДТП. »»»(Коментарії)

75-річний Юрій Дяковський був активним учасником Революції Гідності, на Майдані отримав кульові поранення в руку та шию. На початку російської агресії був в Криму, а потім поїхав на Донбас.

Рекомендую звернутись за роз ясненням до органів праці та соціального захисту населення по місцем реєстрації (проживання).

[77 березня 7567, 66:78] 77 березня о 65:85 до рятувальників Перечинського району надійшло повідомлення про пожежу в коптильні для м’яса на вул. Визволення у с. Тур’ї Ремети. Сповістила рятувальників про пожежу власниця відповідного дворогосподарства, яка ще до прибуття вогнеборців, разом із сусідами, намагались »»»(Коментарії)

[79 березня 7567, 65:59] Громадянин самостійно обирає «зелений коридор» або «червоний коридор» для проходження митного контролю за двоканальною системою. Обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, »»»(Коментарії)