Взяти кредит 6000 гривень

Якщо продукція не якісна, то гроші вам повернути зобов'язані. Що стосується скарг, то спочатку варто сказати чи написати власнику магазину, якщо реакції ніякої не буде тоді потрібно звертатися до органів, що здійснюють захист прав споживачів. Станом на сьогоднішній день не можу сказати як точно називається такий орган, оскільки вони перебувають у стані реорганізації.

Високовольтні лінії електропередач | Національний

Мені відмовили ремонтувати телефон за рахунок гарантійного талону, аргументувавши що є трішина на екрані. Ремонт за мій рахунок, чи правомірна дія сервісного центру?

Доброго вечора! Мені видали акт на списання телефона в авторизованому сервісному центрі і сказали з ним та упаковкою і мобільним телефоном звернутись в мережу де куплявся телефон, гарантія ще дійсна, є акт але не має чеку і телефон куплаявся в Івано_Франківську, а я знаходжусь в Хмельницькому. Чи можливе вирішення даної ситуації без чека?

Что такое понятие общественное место? Магазины не смотря на то, что частные это общественные места? Каким законом или статьями определяется общественное место?

Здраствуйте,8 роки тому купували телевізор в ельдорадо і нам також втюхали додаткову гарантію на 8 роки за 955 грн,ми нею не скористалися ,усі чеки є.але немає книжички з кодом,але цей код прописаний в чеку,адміністрація магазина відмовляється повертати кошти без цієї ідскажіть що робити?

На видачу товару з підмінного фонду ви можете претендувати лише в період гарантійного строку. Щодо терміну проведення негарантійного ремонту, то він проводиться за домовленістю сторін.

Дане питання не зовсім відноситься до законодавства про захист прав споживачів. Якщо ви хочете отримати консультацію з даного питання то можете звернутись за телефоном 555 878 68 66 для отримання консультації в приватному порядку. Згідно Закону України \"Про захист прав споживачів\" споживач - це фізична особа, яка придбаває товари чи послуги для задоволення власних потреб.

А я хочу похвалити магазин Сільпо! Там завжди закуповуємось із сім'єю, навіть Варшавку минаємо. Надіюсь у Цумі буде не гірше. Чи тут тільки погане пишуть))?

Доброго! Поясніть чтому "Гарантійний термін на електричні Товари не встановлюється, а гарантія обмежується фактом працездатності на момент монтажу", чи є можливість повернути товар який вийшов з ладу на протязі 69 днів. Дякую

Здравствуйте, скажите пожалуйста у продавцов на рынке, в парикмахерских и салонах красоты должны быть книг и жалоб для потребителей? И если их нету или их не дают на требование потребителя что делать?

Даний розділ консультацій створений для надання консультацій споживачам. Складенням процесуальних документів ми не займаємося. Якщо ви маєте намір скласти заяву ми можемо Вам допомогти це зробити. Для цього зверніться до нашої організації за адресою: вул. Винниченка, 67а, або за тел. 555 878 68 66 і ми допоможемо скласти заяву. Якщо Ви хочете, щоб за Вас хтось написав заяву, то Вам потрібно звернутися до юристів чи адвокатів.

Зверніться до сервісного центру з письмовою заявою про відшкодування неустойки у розмірі 6% вартості товару за кожен день гарантійного ремонту понад 69 днів, тобто починаючи із 65 дня. Вони зобов'язані відшкодувати вам цю суму. ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів".Повернути кошти чи обміняти товар можливо в тому випадку, якщо відремонтувати товар неможливо без втрати первинного вигляду, а також якщо недолік буде проявлятися повторно і для його усунення необхідно більше 69 днів.