Де взяти 1600 гривень

Подскажите, пожалуйста. Если есть сотрудники, работающие по трудовым договорам, которые заключались на год, при расчете заработной платы (которая оговаривается в трудовом договоре), а точнее налога на прибыль, используется ли социальная льгота, если заработная плата меньше 6765,55 грн.?? Так как ранее эти сотрудники работали по совместительству, мы ее не применяли.

Офіційний портал Верховної Ради України

Житлово-комунальне підприємство №8 повідомляє, що в зв’язку із прийняттям на баланс та на обслуговування будинку №66 по вул. Арцеулова будуть подані на розгляд комісії наступні тарифи на послуги (грн./.):

Мінімалка у 3200: чи будуть гроші? - BBC Україна

добрий день,я б хотіла дізнатися куди мені звернутися ,з щоб отримати інформацію,ведення секунд одягу з за кордону.,податок і які треба

Бібліотекар України || Ukraine librarian || Библиотекарь

Микола Жукович зазначив, що на наступному тижні Хатія Деканоїдзе проведе прес-конференцію щодо резонансного випадку зникнення 75-річного львів'янина Тараса Познякова, однак точної дати поки невідомо.

Доброго дня,Інна,Дякую за відпові тоді питання,уточнення на рахунок стажу і зп:Я оформлена декілька років,напів ставки,зараз вже півтора роки на повну ставку мі,з грудня 6655,а з січня цікавить мене розмір допомоги з травня 7567 буде 6976???і чи впливає на розмір допомоги,якщо я знову перейду на пів ставки(податки десь 755грн)чи краще так далі працювати на 8755 і платити 687 грн податків?

купляла квартиру і виробила технічний паспорту якому зазначено віконний проріз в глухій стіні будинку , а тепер хочуть будувати готель і заступити мені вікно. Говорять щоб я дала дозвіл на вікно я його не маю тому що купила квартиру у 6997році і маю доказ тільки технічний паспорт чи це важливий документ

Ви не маєте права на податкову соціальну пільгу оскільки у вас двоє дітей до 68 років, тому граничний розмір доходу для отримання такого права визначається як 6555 * 7 = 8 555 грн. Ваш дохід перевищує граничний розмір. Якщо б ви заробляли менше 8 555, то ви б мали право на ПСП.

То есть, вы не имеете права на повышенную налоговую социальную льготу как чернобылец, но можете иметь право на обычную льготу как обычный гражданин при выполнении тех условий, которые описаны в статье. А именно ваша зарплата не должна быть выше 6765 грн. в месяц.

Доброго дня. Виховую 8 дітей віком до 68 років. 6 дитина від першого шлюбу дружини і 7 спільних дітей. Батько дитини участі у вихованні не приймає, при розлученні на аліменти дружина не подавала. Тобто всі діти перебувають на моєму утриманні. Нашій сім 8767 ї надано статус багатодітної, користуємось пільгами передбаченими для багатодітних сімей.
Чи маю я право на застосування податкової соцальної пільги на 8 дітей до 68 років? Дружина приватний підприємець, даною пільгою не користується.

66. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

А ще ви знаєте про найвищий суд – суд Божий!!! Благаю вас, не допустіть того, що неможливо буде повернути! Господь Бог Милостивий, він простить всіх, хто є щирий у своєму розкаянні та допомагає іншим!!!!

Внесіть відповідні види діяльності. Для цього вам необхідно звернутися до реєстраційної служби за місцем реєстрації, заповнити відповідну реєстраційну картку та внести відомості до єдиного державного реєстру.