Гроші до зарплати ужгород

В ході дослідження американських вчених, було доведено, що бактерії, які містяться в натуральному йогурті позитивно впливають на роботу мозку. Виявляється, в цьому молочному продукті містяться корисні властивості, які сприяють поліпшенню роботи мозку і в цілому сприятливо впливають на здоров'я людини.

МСЛ отзывы о работе в компании МСЛ зарплаты « Внутри

Відносно першого заступника глави Служби безпеки України розпочато розслідування у зв'язку з підозрами в незаконному збагаченні, повідомили в прес-службі Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

НОВИНИ - brody

Серед трьох номінованих на премію Анґелус українських письменників – закарпатець Андрій Любка. Книжки трьох українських письменників номіновано цьогоріч на Літературну нагороду Центральної Європи Анґелус. Серед номінантів - і письменник із Закарпаття Андрій Любка

Безкоштовні поради з питань доступу до публічної

Перед тим, як ставити питання, треба уважно прочитати текст закону, посилання на який є в самому початку цього запису, і лише потім, чітко сформулювавши, що саме вам не зрозуміло, залишити запитання в коментарях.

Доброго дня! В мене таке питання-чи правомірні дії прокуратури вимагати в кадровій службі організації адреси та контактні телефони працівників?

Привіт! Ректор університету видав книгу за кошти університету, чи можу я згідно закону про доступу до публічної інформації дізнатись в університеті за які кошти видав він цю книгу (чи було передбачено бюджетом університету видання даної книги, і скільки було потрачено коштів на видавництво даної книги? Дякую

Я надсилала через сайт УКЦ прохання надати акт перевірки. Запитом на інформацію я його не озаглавлювала, але по суті це і є запит на інформацію згідно ч. 6 ст. 69 закону. А ось цитата з відповіді 8775 Повідомляю, що акт перевірки це документ службового характеру. Згідно ЗУ 8775 Про доступ до публічної інформації 8776 не передбачено надання документів, а надається відповідна інформація що зазначена у документах за запитами на інформацію 8776 .

Нічого не ,поставили нові комп 8767 ім відомо,що Гонка та Спортліга ++ не ім відомо як менеджери просять ховати виручку та документацію.

Складно відповісти на це питання, оскільки мені не відомо, чи є в них така інфомрація (вже готова) чи їм дійсно потрібно її шукати та обробляти. Особисто мені здається, що така інфомрація в них має бути в наявності, але можу помилятись. Якщо ви в цьому впевнені то подавайте до суду та пишіть скаргу до прокуратури.

Американська поп-співачка Ріанна взяла участь в екстравагантній фотосесії. "Зйомка для глянцевого журналу Paper мала показати іншу сторону краси та гламуру" Фотосесія пройшла у стилі виходу за рамки шаблонів, тож співачка змогла показати свою істинну натуру. Ріанна відкрила свою бунтарську сутність та природну харизму.

На Івано-Франківщині житель Городенківського району заховав в землі 755 кілограмів марихуани та значну кількість макової соломки. Про це йдеться у повідомленні місцевої прокуратури, розповідає Горизонт Вказується, що чоловік зберігав наркотики з метою збуту.

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можна надавати інформацію наступного змісту у відповідь на телефонний дзвінок: чи дійсно працює запитувана особа на підприємстві і на якій посаді. Дякую.