Гроші до зарплати яворів

Лікує Синенька Марія Іванівна
Задоволена нею, вічлива приємна, добре відноситься до дітей, завжди робить обхід щоразу запитує чи все добре.
Рекомендую її !!!

НОВИНИ - brody

Хотіла б написати свій відгук. Були на прийомі у Синенької М.І. Дітей до неї багато, була черга. Лікар хороша, чогось поганого назначати не стала. У дитини атопічний дерматит. Назначила дієту. Вислухала усі питання і дала на всі питання повні відповіді. Лікар чудова. Нам сподобалось. Грошей не брала. Запропонувала смесь дитині і не взяла за неї грошей. В кінці прийому ми самі подякували скільки вважали за потрібне.

Консультувались по телефону з Пацьорком і людина з вищою освітою але абсолютно нетолернатна ,рідкісно хамовита особа, комусь і допоміг але дякувати Богу неостанній лікар на землі.

Нам Синенька понавиписувала лікарст на космічну суму і нічого не до помогло. Прийшлось чекати Ігоря Ярославовича. Це самий хороший дерматолог

Ірино,такі речі,що Ви пишете про Мандибура, свідчать про Вас і Ваш аферизм. Як можна дозволяти собі таке про лікаря-ендоскопіста, профі з величезним стажем і успіхами у роботі.Чи

Шановний, якщо ви такий патріот і знаєте всі ці факти вам дорога в прокуратуру. Пишіть заяву, кажіть що ви стали свідком дачі хабара і т. д. Зробіть це, бо інакше як тролем який ще і може сісти за наклеп, вас не назвеш. Ви просто брудний провокатор.

Чи Ви взагалі щось знаєте про шлунок і здоров 8767 я людини, і про якість ліків в аптеках.. Інструкція- і Ви вже піднялись до рівня лікаря..Та ще й такими словами..оце образа,гідна покарання-, а по факту, Вам ніхто не зашкодив і не вимагав нічого, та і Вам не дуже то хотілось бутт порядними..

зате пані по всій лікарні,шухер наводять,створюють ілюзію надбавки людям до зарплати дати слабо,щоб не заглядали пацієнтам в ів вивести слабо,ремонт зробити,а не стіни затирати слабо,а взагалі,мар яся,хоч зелене поняття має як відбувається організація процесу управління у лікарні такого ріється тітонька думає,що як вона всіх построє,то бабло рікою у її руки в контору попала заробітчанка.

Доброго дня. Підскажіть будь ласка лікаря ортопеда. І ще одне делікатне питання, консультації платні? Якщо да, то скільки це може вартувати?

Доброго дня. Напишіть будьласка хто лікувався в Корінець Наталії Дмитрівної, нефролога поліклініки Охматдиту. Чи хороший вона лікар ?

В нас теж лійковидна деформація. 8 степінь, 68 років. Плануємо операцію. Не можемо визначитись де робити. Відгуки про лікарів настільки різні, як і про лікарні, ціни, нагляд. Ви вже з чимось визначились? Зателефонуйте, будь ласка. 5998877565 Наталія.

Дружина з сином зараз в охматдиті.Розеток немає,дитині води на суміш закип ятити-у ванній!!! на плитці Кухня зачинена на ключ,в столовій на самому видному місці-електрочайник,проте воду кип ятити . Але коли в лапу всунути медсестрі\санітарці 75 гривень,то всі заборони зниеають