Гроші під розписку у часних людей в червонограді

Доброго дня. 65 років назад, побудували паркан на межі з сусідом( він тоді казав,що йому пакану не треба і претензій не виставляв) три дні тому сусід зніс наш паркан і поставив свій без нашої згоди. Що робити в такому випадку? З його рішенням до встановлення паркану ми незгодні. Він погрожує що і надалі буде робити що схоче. Дякую.

Про виконавче провадження

Доброго дня. Одночасно відповідь на наступне питання. Перевіряйте при них все те, що вони повинні були усунути. Шкода, що Ви натрапили на таких некомпетентних майстрів. Проте, можливо Вам треба вже звертатися до магазину щодо втрати якості телефону. Адже це може бути причина в телефоні. У Вашому випадку - я б робила ті дії, описані мною нижче. До речі, а квитанцію Вам надали?

УКРПОШТА | УКРПОШТА – ТАМ, ДЕ ПОТРIБНО ВАМ!

Якщо річ куплена з рук вона обміну не підлягає, якщо це не обумовлено самим договором. При купівлі товару у приватних осіб законодавство про захист прав споживачів не розповсюджується.

Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій

Від акції грєнкі отримала подарунковий сертифікат на 555грн. в магазин "Алло". В інтернет-магазині замовила товар на 996 грн., коди картки використав магази, а товар прислали по повній ціні. Дзвоню на гарячу лінію, вибивають. Куди поскаржитися, як повернути свій подарунок?

Я купував білети на потяг. Збиралися з дружиною відпочити в Криму. Білети брав на , а продали на , відразу їх не перевірив поїхав до дому. Через декілька днів виявив неумісність дати. Чи можу ярозраховувати на заміну білетів, чи повернення грошей, якщо термін дії квитків закінчився?

Доброго дня! здійснювали купівлю скляних фісадів для кухні в магазині "Мадот", один з них виявився бракований при освітленні, повертати або обмінювати відмовляються. Що робити?

Доброго дня! Купила в магазині туфлі, взувши перший раз вийшла з дому, відламався каблук. В магазині відмовляються повернути кошти за товар, кажуть зремонтують і віддадуть. Але туфлі, які я ніразу не вділа за 655 грн. відремонтовані вже не хочу. Допоможіть порадою, як я можу забрати гроші?

Доброго дня. На ринку є адміністрація ринку. Насамперед треба було зайти до них і викликати поліцію про нанесення тілесних ушкоджень. Тепер треба заява в поліцію про нанесення побоїв і залучати свідків.

Якщо це власність батьків, то це вони можуть виконувати роботи по добудові і отримувати дозвільні документи на будівництво.

У магазині купили уцінені чоботи, чек зберегли. У той же день вдягли чоботи на прогулянку. За півгодини носіння цвяхом, який проліз зсередини через устілку поранили ногу. Чи можна за них повернути гроші? Хоча б. Дуже кортить дати ними комусь по голові.

Для надання вам консультації необхідно уточнити, яким чином була подарена земельна ділянка, яким чином була відчужена матері, і що означає "хоче прогнати" і чи можна повернути?

купыв телефон S-TELL P775 покористувався ним 7 днив! на 7 день почав рипить динамик!хочу обмину товару або повернення коштив!