Гроші в борг з поганою кредитною історією біла церква

Доброго дня!Хотіла б отримати консультацію по такому питанню:мама мого хлопця є власницею 7 кімнат в гуртожитку, однак в 6 з них майже 66 років незаконно проживає інша особа (її було надано ордер на іншу кімнату),причому тією кімнатою вона теж користується,а нашу звільняти категорично відмовляє комунальні послуги протягом всіх цих років за неї платила мама мого іть будь-ласка чи можливо її виселити без судового позову?Чи можна вимагати відшкодування компослуг за всі ці роки?

Торгівля і торговельні шляхи - Ремесла і промисли - Про

Доброго вечора Скажіть будь ласка чи має прааво багатодітна сім'я отримати допомогу від Червоного Хреста у разі важкої хвороби у дитини(рак крові)!?

Позовна давність за кредитом

Я з чоловіком маємо пятеро дітей ми є малозабезпечена сімя старший син навчається у ВУЗі проживає у гуртожитку і ніяких пільг не маємо не на навчання,не на проживання в гуртожитку,не на проїзд автобусами.

Нові приєднання: Прямий договір з КИЇВЕНЕРГО на гарячу

Тому запам ятайте, що офіційно не платити по кредиту через строку позовної давності Ви можете при дотриманні трьох умов:

У мене виникла така справа що моя мати яка проживає 9 років в Італії одружилася з українцем і тепер хоче виселити мене сина я прожив і родився в цему будинку також все обробляю і будую одружений і маю трьох неповнолітніх дітей які теж тут проживають від народження. Ми всі прописані в цему будинку але власник мама. Чи може вона нас вигнати.

П`ятого березня в Рівненському зоопарку святкуватимуть День котиків. Програма заходів буде насичена та цікава. Прийти на свято запрошують рівнян, для них в зоопарку підготували чимало цікавого. Дійство розпочнеться о 68-й годині. http:///news/view/rivnyan_zaproshuyut_na_svyato_kotikiv

Доброго дня ! Я мама багатодітної сім'ї у мене 7 діточок проживаю у батьківській двох комнатній квартирі ! На 5 дітей рахуюсь як мати одинока, подала документи на розширення квартири ще 7567 році. І досіх пір мурдуюсь з дітьми в цій 7 кімнатній квартирі. Атошнікам дають квартири і продають ,а для багатодітних і одиноких сім'і не мають житла ! Куда мені звернутися щоб добитися житла ?

Також не зайвим буде обмінятися пояснювальними листами із платником. Лист краще надіслати як рекомендований із повідомленням. Касовий чек (розрахункова квитанція) з пошти і повідомлення про одержання адресатом листа – це додатковий доказ того, що отримані й повернуті кошти дійсно випадково виявилися на банківському рахунку неналежного одержувача.

добрий вечір ми з чоловіком прожили в шлюбі 7,5 роки дитині 7 роки хата на його батькові приписувать він нас не збираеться починае нас кожен день виганяти до батьків з дитиною що я маю робити в цій ситуації

З 75 лютого по 8 березня в місті Дубаї (ОАЕ) проходив Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка, банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом (ч. 6 ст. 6578 ЦКУ).

Як бачимо, умови практично не здійсненні, але не слід зневірятися. У нас в руках є багато інших інструментів для боротьби з кредиторами. Та й більшість банківських працівників та колекторів набагато менш грамотні, ніж ми з Вами. І в багатьох ситуаціях правильніше буде не ховатися, а навпаки йти в атаку.