Кредит 300000 гривень на 5 років

А подскажите, пожалуйста, на сколько теперь большим предприятиям (с ПДВ) будет удобно сотрудничать с ФОП на едином? Какие есть подводные камни? Единщикам нужно быть с ПДВ или это не смертельно и главное, что теперь предприятия могут списывать на расходы купленные у единщиков товары?
Какая форма удобна будет для сотрудничества при новой системе?

Нова спрощена система оподаткування. Порівняльна таблиця

Доброго дня! Я планую відкрити курси іноземних мов, де будуть працювати фрілансери (тобто офіційно на постійній основі буду зайнята лише я). Як краще реєструватися та під яку групу буде підпадати ця діяльність, а також як правильно вести звітність?
Дякую!

НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ » корупція

676 Марина, одразу пілся відповіді було посилання на інформацію на сайті Ліги. Послуги юридичним особам для платників другої групи заборонені. 687
Але в даному випадку, не я надаю послуги юридичній особі, а вона мені. Тобто я надаю послугу населенню, а юридична особа мені. Дякую.

Як вибрати групу платника єдиного податку? Порівняльна

Несправедливість категорична: це виходить приблизно одна і та ж ставка податку по 7 категорії для підприємців, які, наприклад торгують шкарпетками, тільки в 6-му випадку-працює сам, орендуючи площу у торгівельному центрі без найманих працівників із доходом до 655,555, а в 7-му-гуртова торгівля з чисельністю 65 кіосків і стільки ж відповідно працівників із доходом до 6555555. То чи не правильніше було б віднести ПД у першому випадку до I категорії, адже їх дохід РАЗЮЧЕ відрізняється!!!

У яку групу нам потрібно щоб платити податок не з 65 555,а з ніяк зрозуміти,і знайти відповідь на оподатковується не дохід,а сума яка знайти роз’ буде оподатковуватись 65 тисяч,то виходить чи ми ще повинні державі доплачувати(враховуючи плату в пенсійний фонд)Тому що заробляєм всього 6555грн

Договір із санаторіями про надання туристичних і санаторії є юридичними особами на загальній формі і ми відносимся до 8 групи,так?

Із втратою сили Декрету КМУ такий термін, як фіксований податок перестане існувати. Фактично, всі особливості фіксованого податку переходять до першої групи платників єдиного податку.

Скажите пожалуйста, если я ФОП на едином налоге, сдаю нежилые помещения в аренду тоже ФОПам на едином налоге, то в какую группу я попадаю? Спасибо

СПД ФО на ЄП за 7566рік мав дохід 675 тис. грн.,робота в поліграфії,При цьому 85% клієнтів
платники ПДВ, юридичні особи на загальній системі. Питання. Чи може,або має право такий
підприємець оформити свідоцтво платника ПДВ? Якщо ТАК, то на що краще посилатись при
оформленні заяви на ПДВ, бо чомусь здається що податкова відмовить. Дякую!

Добрый день!Подскажите пожалуйста, я нахожусь на едином налоге, вид деятельности -сдаю квартиру 97м, не могу понять в какую группу я попадаю вторую или третью?Спасибо

Работаю на Едином налоге. Как ФОП сдаю в аренду нежилое помещение (бывшая квартира), площадь (КВЕД ).
Арендатор также ФОП, работающий на Едином налоге.
Инспектор сообщила, что это третья группа!!! Почему не вторая?
Заявление пока решил не подавать.

Я ПП займаюсь роздібною торгівлею стрічковими пилами,поза магазинами.
Якій номер КВЕДу можна застосувати і до якої групи сплати податків я буду належина?
Річний очікуваний дохід – 55 555грн. Як розподілити КВЕД по групах податку?