Кредит готівкою для приватних підприємців

Хороше питання. Як і багато питань для підприємців на загальній системі оподаткування, воно не врегульовано. Я вважаю, що для початку, ви застосовуєте пропорційне формування податкового кредиту (стаття 699 Податкового кодексу). Виходячи з того, як ви розрахували свій податковий кредит, ви визначаєте витрати. У витрати йде сума ПДВ, яка не пішла у податковий кредит. Сума ПДВ, яка була включена до податкового кредиту у витрати не йде.

Кредити готівкою | Банк Кредит Дніпро

Чи можна включати до витрат ФОП на загальній системі витраті на паливо для автомобіля шо перевозить продукти харчування для продуктового магазини ( е якісь норми списання), також запасні деталі для автомобіля під час ремонту, а також витрати на стільниковий звязок, опалення світло, оренду холодильного обляднання ,миючі засоби, мшп ??

Податок на додану вартість, що це таке? Інформація для

У яких звітних періодах одночасно із декларацією по рентній платі за спеціальне використання води подається копія дозволу на водокористування та статистична звітність про використання води?

Оренда автомобіля на підприємстві

Підкажіть будь- ласка в питаннях:
6) хто виписує податкову накладну з податку на додану вартість?
7)як відображають видачу з поточного рахунку аванс постачальнику?якою проводкою
8)що не включають до запасів:готову продукцію, сировину й матеріали,статутний капітал,товраи
9)хто виписує довіреність на одерження цінностей?
5)по яких документах видають матеріальні цінності видають зі складу?
Допоможіть будь ласка хто знає!!!!

Я підприємець на загальній системі оподаткування. Мною був куплений товар у іншого підприємця та проданий юридичній особі. Коштами, які надійшли на мій рахунок я розрахувався з тим підприємцем, у якого я купував товари. Тобто, дохід я не отримав і до річної декларації цю суму я не включав. Дана юридична особа показала в 6ДФ під 657 ознакою, що мені виплачено цю суму. Хто має оподатковувати ці кошти і як подавати 6ДФ та під якими ознаками?

Що можна відносити до складу витрат? Це питання мучить всіх підприємців, оскільки так можна зменшити свій оподатковуваний дохід та, відповідно, заплатити менше податку на доходи фізичних осіб. Увагу цьому питанню приділяють і податкові інспектори під час проведення перевірок. Підприємець на загальній системі оподаткування може віднести до складу витрат, витрати, якщо вони відповідають наступним умовам:

Добрый день! Я являюсь владельцем части офисных помещений в нежилом здании и сдаю их в аренду по 8 группе, не плательщик НДС. Балансодержатель здания плательщик НДС выставляет мне счета на компенсацию услуг: коммунальных услуг с учетом НДС, вывоз мусора с учетом НДС, содержание здания, придомовой территории и ., все складывает и опять насчитывает НДС. Куда идут эти деньги, я не плательщик НДС, балансодержатель имеет от этого выгоду?

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (форма № 75-ОПП)

Зважаючи на неоднозначність думок державних органів щодо нотаріального засвідчення договору оренди між юридичною особою та фізичною особою – підприємцем, вирішення питання покладається на самих суб’єктів господарювання. На думку багатьох фахівців, договір між юридичною особою та фізичною особою – підприємцем все ж підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню, оскільки автотранспортний засіб реєструється на фізичну особу, а не на фізичну особу – підприємця.

Затверджено Порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 7567 році(постанова КМ України від № 88).

везде предприниматели и налоговики,а про того,кто непосредственно создаёт и оплачивает ндс -забыли. ндс-это простой работяга,которого обдирают до последней -купил я буханку хлеба за 5гр, в том числе ндс 75% получается ндс 5/6,7=9, я скушал и 5,9гр ндс тоже,но ндс, с одной буханки хлеба государство когда-то же повернёт производителю,продавцу хлеба,а когда и кто повернёт мне мне продают хлеб с ндс,мне продайте хлеб за 9,6,а ндс платите со своей прибыли.

Акт выполненных услуг от осбб + квитанция об оплате если платите через банк или другой документ, если платите другими способами.