Кредити готівкою до 200000 грн в камянці подільському

Якщо я ФО-СПД га загальній системі оподаткування але покищо в мене немає доходів і витрат, які звіти я повинен здавати в податкову, пенсійний і статистику?

доброго дня!!!! Я фоп єдиноподатник,з нововведеннями в податковому кодексі з нами небуде вигідно працювати нам дальше працювати, на яку систему переходити???????

Стаття 75. До суб 8767 єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Добрый день!
Моя мама единщица, подает пустую декларацию за 7569 и предыдущие годы. Объясните, пожалуйста, ей сказали,что надо уплатить ЕСВ за себя в размере 977 грн. только за январь. А за последующие месяцы,что не надо?

тов единоплатник 65% здае в оренду риміщення спд фо единоплатнику. як правильно вести облік готівки, що для цього потрібно касовий апарат чи можна прихідними ордерами

Подскажите ЧП переходит с ед. налога на общую систему, может ли налоговая назначить проверку. И в расходы включаются амортиз. отчисления. ПДФО с суммы дохода, какой % 65 или 75 или 78%. И налог на прибыль платить надо?. Есть у ЧП на об. с-ме ограничения по сумме для того, чтобы стать плательщико ПДВ. И ограничение в сотрудниках. Спасибо очень жду ответа

Здравствуйте. Для предпринимателей такого требования нет. Изымаете выручку из РРО и ложите себе в карман.
Требование по сдаче выручки в банк из РРО есть только у юридических лиц.

Я на загальній формі оподаткування, залучаю до роботи членів сім 687 Ї, ставимо відеоспостереження, зарплати не виплачую, договорів з ними не заключаю. Чи всетаки треба заключати і виплачувати зарплпту і .

Я,приватний підприємець на загальній системі оподаткування, з 8-го кварталу планую переходити на спрощену систему (єдиний податок).Чи треба мені доплачувати ПДФО розрахований по результатах попереднього року до 65 серпня і до 65 листопада,якщо я з липня буду на єдиному податку?І як з ЄСВ?

8) двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у разі невикористання при здійсненні розрахункових операцій у випадках, визначених цим Законом, розрахункової книжки або використання незареєстрованої належним чином розрахункової книжки чи порушення встановленого порядку її використання, або незберігання розрахункових книжок протягом встановленого терміну

Михайло, позиція податкової служби ні, не можете включити ці витрати до складу валових. Ось відповідь з сайту ДПА: 676 До складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування не включається вартість придбаного рухомого та нерухомого майна 687
ганна, ні, не може.

Здравствуйте! Открыла для себя ваш сайт очень интересно! Есть несколько вопросов. ФОП на общей системе как в ф.№65 отобразить возврат от покупателя нашей готовой продукции как отображать затраты на производство продукции (покупаем сырье партиями, а расходовать можем несколько месяцев) по дате поставки, по дате оплаты или тогда, когда пошло в производство?