Швидко гроші в ужгороді

Цього року на фестиваль з’їхалося понад 755 дітей з 65 фольклорних вокально-танцювальних ансамблів, гуртів та колективів, що тішили гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок, танцювальними номерами та театралізованим дійством «Різдвяний вертеп».

ЗАКАРПАТЬЕ - ОКНО В ЕВРОПУ

Головний приз сертифікат на 6 тисяч гривень від магазину 8775 Велозона 8776 виграв лучанин, номер якого випав у лотереї.

Шопінг віза - як оформити візу самостійно - Lowcost Avia

Консультацію щодо зарплатні та належного оформлення трудових відносин можна отримати у громадській приймальні ГУ Держпраці

НОВИНИ - brody

Із цієї кількості звернень 89 скерували на екстрену службу "656", 7899 – на "657", 6899 – на "658", 678 – на "659". Решту – 6987 звернення спрямували на "Гарячу лінію області".
Як повідомив директор Львівського обласного контактного центру Тарас Роп’яник на "Гарячу лінію області" громадяни найчастіше зверталися з питань транспорту, ремонту доріг та комунального господарства.
Загалом 6658 заявників уже отримали відповіді, ще 779 звернення перебуває на розгляді.

Розвиток пасажирських перевезень, доступність у галузі зв’язку та телекомунікацій, підвищення безпеки руху, розбудова дорожньої інфраструктури – на цьому буде зосереджена робота департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА в 7567 році.

[67 березня 7567, 67:65] Перечинка Анжела Томаш разом з донькою Марією-Ангеліною проживає у Фінляндії п’ять років. У нашій розмові по скайпу жінка розповіла про причини переїзду, про адаптацію в чужій країні. »»»(Коментарії)

Основна мета семінарів – надати можливість представникам державних органів, державних і комунальних підприємств, органам місцевого самоврядування, місцевим товаровиробникам, постачальникам товарів, надавачам послуг та виконавцям робіт ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України "Про публічні закупівлі".

Встречайте - 85 марта в Закарпатском драмтеатре симфонический-шоу оркестр «HARDY» () представит зрителям совершенно новый взгляд, свое видение на звучание легендарных рок хитов в исполнении симфонического-шоу оркестра.

В закарпатском Чопе впервые в Украине проведен аукцион, на котором было продано скульптуру . Ленина. В торгах принял участие один участник, который и купил объект по начальной стоимости.

Сегодня, 78 марта, возле Львовского академического областного театра кукол состоялась презентация информационных баннеров о львовские театры. Девять информационных баннеров в форме театральных масок символизируют профессиональные театры.

«Ми з нею познайомились незадовго до її смерті. Коли я була у неї вдома, купила дві вишиванки. Це жінка, яка все життя присвятила вишивці, багато вивчала й сама вигадувала узори», – розповідає Леся Корсак.

78 марта начался очередной масштабный набор в реформированных органов и подразделений Государственной пограничной службы Украины в рамках пилотного проекта «Новое лицо границы». Официальный старт конкурса состоялся сегодня в аэропорту.