Терміново потрібні гроші тернопіль

У акамулятора не закінчився гарантійний талон,а він умер. мені не дають новий ,говорять що,ми не правільно ним користувалися

Захист прав споживачів

Доброго дня. Такого бути не може, а якщо є такий факт - напишіть скаргу до інспекції захисту прав споживачів. Планові перевірки для них поки не дозволені.

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

Погано, що немає квитанції про ремонт. Це важко буде. 6. Вимагайте прайс на послуги і запчастини. 7. Відмовляються - пишіть на камеру (в разі якщо дійде до суду) + заява до них про порушення законодавства в частині невидачі квитанцій, напишіть, що Ви просили лише те, що просили. Вони зробили без Вашого відома і тому заволоділи незаконним Вашим майном. Заява - 7 екземпляри, на одній підпис представника. А там далі побачимо.

Доброго дня,86 січня купили дитині трансформер в подарунрк на базарі в запаяній упаковці Та коли сьогодні дитина відкрила то зложити його було не реально тому що настільки тонка пласмаса що боязко повертати деталі вартість покупки 655 грн. що мені робити?

купила новий 8 місяці виявився недолііддала по гарантії на ісяць чекала на що ві ввечері телефон знову не працював по тій самій причині.ТЕЛЕФОН З НЕДОЛІ ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ ЩОБ МЕНІ ДАЛИ НОВИЙ

Доброго дня, В мене виникла неприємна ситуаці замовила балконну раму в одній фірмі(яку найшла на сайті сландо).Дала завдаток 75% від суми, підписали контракт,через тиждень хлопці мали прийти і зробити роботу. Вони вже місяць обіцяють приїхати, голову кажуть приідем,приідем. Я вже не знаю що жалкую шо дала велику ідскажіть будь ласка що мені робити?

Доброго дня! Купила в магазині туфлі, взувши перший раз вийшла з дому, відламався каблук. В магазині відмовляються повернути кошти за товар, кажуть зремонтують і віддадуть. Але туфлі, які я ніразу не вділа за 655 грн. відремонтовані вже не хочу. Допоможіть порадою, як я можу забрати гроші?

Доброго дня! Я придбав новий телефон в магазині "Алло"..телефон зяряджав старим зарядним а коли після трьох тижнів по покупці хотів скористатися новим помітив що зарядне непряцює..чи можуть мені його по гарантії поміняти на нове? І як це можна зробити?

В магазині Славинка що біля старого ринку продають цкерки з червами "легенди міста" "маркіза" та "менует". Чеків у них не видають, книги скарг не має а з власником продавці сказали не можна звязатись. Які повинні бути подальші мої дії?

Добрый день, подскажите, пожалуйста, как можно отписаться от смс-рассылки на мобильный телефон. Магазин одежды внес меня в базу рассылки, теперь хочу отказаться. Несколько раз писала, звонила с просьбой убрать из рассылки, но ничего не помогает. Спасибо.

Доброго дня. Товарний вигляд тут ні до чого, товар неякісний (з Ваших слів). Напишіть письмову заяву, і, так як Ви вважаєте недолік істотним, попросіть повернути гроші. Заяву в двох екземплярах, на Вашій нехай розпишуться. Чекайте сім днів, немає вирішення заяви - ідіть в інспекцію із захисту прав споживачів.

Добрий телевізор у 7568 р у грудні з гарантією на 6р і ще на 7 р безкоштовного сервісного цей період він уже 6 раз уремонті з однією і тієюж інити віісний центр відсилає нас з цим питанням до магазину а магазин до сервісного робити і куди івне