Взяти кредит на 20 000 грн івано франківськ

Доброго здоровя. Підкажіть, будь ласка, яка процедура спецперевірки на прийняття на роботу землевпорядника? Куди подавати запити?

Амортизація — 2015: нараховуємо за новими правилами

Добрий день хочу запитати Вас чи можу я бути оформлена в сільській раді державним службовцея якщо я немає відповідної осві я маю освіту юриста а працюю і можуть оформити за трудовим договором чи як держслужбовець.

Семинары для бухгалтера | Семинары для кадровиков | Профпреса

Доброго дня , цікавить таке оформляю у власника автомобіль на жінку, чи можливо в подальшому зняти з обліку і купити автомобіль на себе.І чи потрібно присутність жінки для оформлення ген доручення.

МЕГАБАНК - стабільність від європейських гарантів

Розтлумачне будь-ласка Статтю 67. Відстрочка від призову на строкову військову службу - у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти ПТАННЯ: якщо юнак призивного віку, який вже має ступінь магістра вступає у ВНЗ на магістратурі по іншій спеціальності. Чи право на відстрочку?

Чи можу бути мобілізованим якщо працюю в ліцеї вчителем на 6,75 ставки, навчаюсь заочно в аспірантурі ,не служив мені 76 років

Доброго дня. Я хотіла запитати чи будуть виплачувати пенсію(по втраті годувальника) якщо я розпишусь з хлопцем , але прізвища не зміню?

Доброго дня скажіть будь ласка чи можна отримати субсидію, якщо мама власник квартири але не приписана там і не живе там, приписана дочка, чи можна на неї оформити субсидію?

Чи може офіційно працевлаштована(один вид діяльності) особа стати директором ТОВ(інший вид діяльності)? Які суперечності можуть виникнути?

Доброго дня!! Потрібна ваша допомога. У мене помер чоловік у віці 95 років. Я була на його утримані. Чи можу я стати в центр зайнятості за його трудовою книжкою??? Або отримувати будь яку допомогу??? Наперед дякую за відповідь.

Доброго дня , перша жінка, з якою є спільна дитина 8-и років хочуть виїхати закордон, а я платник аліментів. Чи може бути 'підстава' з її сторони переводити гроші в країну проживання , конвертувати в іншу валюту, Бо якщо получати буде теща гроші то може не раціонально їх використовувати , притому що вони лю. судитись Які я маю права в даній ситуації, що можу вимагати?

Добрий день! Я пенсіонер,на мене є заповіт на спадщину(земельний пай приватизоватизований). Як мені переписати його на себе,якщо маю сестер пенсійного віку,які відмовляються від своєї пів обов*язкової частки,а одна сестра-не відмовляється? І що їм зробити для юридичної відмови?

Скажіть будь-ласка чи маю я право повернути мобільний телефон протягом 69 днів,якщо він мені не підійшов і я знайшла в ньому деякі несправності.коли я купляла в магазині фізичної особи підприємця і маю товарний чек з печаткою на і мої права?