Взяти кредит терміново в івано франківську

В мережі магазинів АЛЛО купив новий телефон який за 8 місяця другий раз по гарантії перебуває в ремонті уже 76 день. Чи можна повернути гроші або вимагати обміну на новий????????

Ломбард «Скарбниця». Кредити під заставу за 3 хвилини в

Доброго дня. Правильність розрахунку споживач перевіряє на місці, не відходячи від каси - п. 78 Порядку провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

Де взяти кредит вигідно?

Доброго дня. Купив в магазині безрукавку поміряв дома вана мені непідійшла звернувся в магазин повернути кошти відмовляються міняти на іншу річ також тому що немає чека. Чи можу я розраховувати на обмін на іншу річ чи повернення коштів і як в цій ситуації діяти

Питання та відповіді

Закон один для всіх і для державних і приватних і комунальних підприємств (магазинів). Щодо обміну то вам не зобов'язаний магазин повертати кошти чи проводити обмін у даному випадку. Якщо ваш товар не справний вам варто здати його на гарантійний ремонт.

Лікарські засоби не підлягають обміну та поверненню відповідно до ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів", оскільки вони відносяться до Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

Спочатку потрібно у фабулі уточнити для кого замовлявся ракушняк для фізичної чи юридичної особи та в яких цілях. Також виникає питання, як і хто без проведення експертизи встановив, що даний ракушняк не відповідає нормам та стандартам. Якщо буде висновок експерта, що даний товар не відповідає стандартам, тоді Ви маєте право вимагати повернення коштів за не якісний товар.

При будь-якій покупці ви маєте право отримати від продавця документ, що засвідчує факт купівлі-продажу. Якщо ви хочете перевірити якість продукту в магазині, то маєте право витребувати в продавця документи, що підтверджують якість, зокрема такими документами можуть бути якісне посвідчення, висновок СЕС, прихідні документи.

"за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (чотирнадцять днів) споживачеві виплачується неустойка відповідно в розмірі одного відсотка вартості товару" - де це можна зустріти в законі про захист прав споживачів, як мені цього домогтись, вимагати і що робити щоб отримати неустойку?

Сплатити кредит можна в терміналах мереж City 79, 79nonStop, EasyPay, iBox, Tyme і ПриватБанк. Просто зазначте Ваш номер телефону та здійсніть оплату.

Так, маєте, але в тому випадку, якщо це одна і та ж поломка. Для цього Вам необхідно звернутися до суб'єкта господарювання, який прийняв на гарантійний ремонт Вашу пральну машину, із письмовою заявою, де потрібно сформулювати вимогу про складення акту на списання товару у зв'язку із тим, що одна і та ж поломка проявилася повторно та неможливо провести повторний ремонт на протязі 69 днів.

Доброго дня. Купив в магазині телефон , дома виявив що телефон непрацює належним чином, топто мені неможуть дозвонитися. Чи маю я право обміняти телефон а не ремонтувати ?

якщо вам видали заключення про неможливість проведення ремонту, то ви можете на свій вибір вимагати повернення коштів затовар або обмін його на інший із відповідним перерахунком вартості. Повернення коштів має відбуватися або обмін має відбуватися у день звернення, а у разі неможливості це зробити в цей день, то не пізніше ніж через 7 днів. (ч. 6 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів")