Які банки дають в рассрочку з 19 років

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК Олімпійський, зал «Олімпійський дворик».

Новини законодавства

Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради оголошує про наміри здати в оренду нежитлові приміщення:

Українське товариство охорони природи

Додатково для військовозобов'язаних звільнених з військової служби під час дії особливого періоду — контракт на проходження військової служби може укладатись в термін на шість місяців.

Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А

Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради проводить конкурс на право оренди нежитлового приміщення:

6. Директора комунального підприємства «АвтоПаркСервіс», тимчасово, на час звільнення директора Баса Тараса Михайловича від виконання службових обов’язків у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом строком до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію .

Просимо відгукнутись небайдужих людей, які виявлять бажання надати допомогу у поселенні (на платній або безоплатній основі) громадян, які вимушено виїхали з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України на тимчасове перебування до міста Луцька.

Відтепер з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців громадяни мають право звертатись до:

– нежитлове приміщення за адресою: м. Луцьк, вул. Караїмська, 7, загальна площа – 76,5 (балансоутримувач ЖКП №6)

за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Корчук І. М.).

Замовником робіт виступає відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради, платником робіт з оцінки є орендарі (викуп), відділ управління майном міської комунальної власності (аукціон).

Запрошуємо долучитись до розширення переліку відкритих даних. Свою думку з цієї тематики Ви можете висловити за допомогою анкети

Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує до участі у V Міжнародному форумі «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ», який об’єднує бізнес-спільноту Польщі та України для започаткування і розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.