Чи можна взяти золото в кредит львів

Мені відмовили ремонтувати телефон за рахунок гарантійного талону, аргументувавши що є трішина на екрані. Ремонт за мій рахунок, чи правомірна дія сервісного центру?

Валеріян Підмогильний Проза Місто (Роман)

Доброго дня я купив телефон він через тиждень поламався я здав по гарантії серез 69 днів я його забрав але він такі не працює я його знову здав по гарантії вже прошло 88днів його шще немає якшо його знову не зробрлят що мені робити

Українські колядки та щедрівки на Різдво

Доброго дня!Дякую Вам Романе за відпові ремоті (пилосос Saturn)знаходиться із сьогодні в сумі виходить 69 днів, і на даний час я товар не отримала на чи правильньо я зрозуміла,що якщо ремонт перевищує 69 днів,то я маю право отримати свої гроші?Додзвонитись да Вас не змогла.Інна.

Українські прислів'я - Українські прислівя - Українська

Ой, господар, господарочку,
Пусти в хату Меланочку,
Меланочка чисто ходить,
Нічого в хаті не пошкодить.
Як пошкодить, то помиє,
Їсти зварить та й накриє.
Добрий вечір!

здала в ремонт планшет вибиває інтернет і півроку неможу ільки по закону повинні ремонтувать,і через який термін повернуть,бо мені все кажуть почекайте.

Згодом словосполучення «дволикий Янус» втратило первинне значення. Тепер цей фразеологізм використовують, коли говорять про людину нещедру, лукаву, дволику.

Добрий день! Замовили дивани в магазині "Авіва" на Ковельській (визначена модель від фабрики Екмі), обшивка - тканина за нашим вибором. Не задоволені кольором, габаритами і т. д. Хочемо повернути ці дивани: сьогодні 7 -ий день від доставки товару. Чи маємо таке право повернути дивани належної якості, якщо не подобаються? Також сьогодні знайшла в двох інших магазинах ідентичну продукцію значно дешевше.

В одній з історій, які впродовж тисячі й однієї ночі Шахерезада розповідала перському цареві, — «Казці про рибалку» — йшлося про те, як одного разу чоловік витягнув з моря пляшку. Коли зірвав ножем корок, із пляшки несподівано вийшов дим, який зробився духом з головою в хмарах, а ногами на землі.

Доброго дня! Купила на ринку дитині взуття, згодом приміряла дома та виявилось,що розмір замалий. На слідуючий базарний день,тобто на сьомий день я прийшла з дитиною, щоб обміняти на більше взуття. Мені запропонували пару інших та нічого не підійшло. Гроші за взуття продавець відмовляється віів,звісно ж не дають на ринку.. Підкажіть,будь-ласка, що в такому випадку робити та куди звернутись за захистом моїх прав,як споживача?

У жартівливому плані вислів означає що-небудь найвишуканіше, найбажаніше. Коли говорять: хіба що пташиного молока немає, — мають на увазі значний достаток, розкіш чи величезне розмаїття.

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка в такому питанні. Я два дні тому придбала в магазині купальник (тільки верх купальника, мається на увазі тільки ліф) чи відноситься даний товар до натільної білизни чи до спортивного одягу? Та чи можу я його повернути та отримати кошти, товарний вигляд непошкодженний, збережені всі бірки та чек. При купівлі продавці не повідомляли про неможливість повернення товару. Дякую.

Зверніться до сервісного центру для проведення гарантійного ремонту планшету. На підставі квитанції про передачу товару в ремонт та письмової заяви ви маєте право у магазину вимагати на час ремонту товар з обмінного фонду.