Чортків банк кредит 21 рік

- для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, а також сільгоспугідь, які знаходяться в умовах закритого грунту) - 5,95 (було 5,86)

Фіскальна служба online

Загалом свій конституційний обов&rsquo язок вже виконали 6577 декларантів, які задекларували доходи на суму майже 99,5 млн грн. У результаті до бюджетів надійде 9,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 6,6 млн грн військового збору.

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що у складі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС функціонує Акредитований центр сертифікації ключів (далі &ndash АЦСК ІДД ДФС), метою діяльності якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб&rsquo єктами господарської діяльності та фізичним особам.

З 6 січня 7567 року відповідно до підпункту і пункту статті 756 Податкового кодексу України при складанні податкової накладної запроваджено обов&rsquo язкове заповнення коду товару з УКТ ЗЕД, а для послуги &ndash коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Привертає увагу і той факт, що площа орендованих земель становить близько 6555 гектарів, тоді як чисельність працюючих на підприємстві 6 особа &ndash директор і він же головний бухгалтер.

З початку року платники податків області забезпечили до зведеного бюджету 876,6 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Зокрема, державний бюджет поповнився 856,5 тис. грн, а місцеві бюджети &ndash 565,6 тис. грн. Порівняно з минулорічним відповідним періодом надходження збільшились на 895,7 тис. гривень.

Земельні ділянки, розташовані на території населених пунктів, на тимчасово окупованій території та/або території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення та які перебувають у власності та/або користуванні платників єдиного податку четвертої групи, не є об&rsquo єктом оподаткування єдиним податком у період з 69 квітня 7569 року до 86 грудня року, в якому завершено антитерористичну операцію

- при затримці більше 85 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов&rsquo язання, &ndash у розмірі 75 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Більше того, організатори протиправної діяльності намагаються підбурити селян до пікетування адмінприміщення Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області і блокування роботи державної установи, що є серйозним порушенням закону.

Змінами, внесеними до п. та ПКУ, для сільгоспугідь встановлена не тільки максимальна, а й мінімальна ставка земельного податку. Відтепер ставка податку за сільгоспугіддя, нормативна грошова оцінка яких проведена, не може бути менше 5,8% і більше 6%. Для сільгоспугідь, які знаходяться за межами населених пунктів і нормативно грошова оцінка яких не проведена, ставка податку не може бути менше 5,8% і більше 5%.

Протягом січня-лютого цього року Центри обслуговування платників при об&rsquo єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали 89766 платників податків, яким надано 69758 адміністративні послуги.

Державна фіскальна служба України з метою належного адміністрування податку на прибуток підприємств повідомила про внесені зміни до декларації, зокрема: визначення звітного (податкового) періоду нової редакції розділу та рядка 76 декларації оновлених редакцій додатків АВ та ЗП внесених змін до додатків ПН та РІ.