Гроші до заплати тернопіль

Есть замечательное выражение на этот счет!

В чужих руках куй, всегда толще.

И еще, сколько с госслужбы не неси, своего не вернешь.

Щасти!

Податки-2017: як нові зарплати позначаться на приватних

За один місяць «Тернопільмісьтеплокомуненерго» своїм працівникам заборгувало близько двох мільйонів гривень, каже директор підприємства.

Через зарплати у конвертах бюджет Тернопільщини втрачає

Проте, можливо, батьки майбутніх одинадцятикласників задумаються над тим, чи варто випускний святкувати із розмахом весілля. Адже не всі мають можливість так пишно розгулятися, отримуючи мінімальну зарплату розміром у тисячу вісімсот гривень.

Працівникам «Тернопільміськтеплокомуненерго» другий місяць

679 працівників «Тернопільміськтеплокомуненерго» від травня ходять на роботу, але зарплати не отримують. Під стіни підприємства прийшли страйкувати, аби домогтися вирішення проблеми.

У середньому в одній амбулаторії Тернополя працює 8-9 лікарів. Вони обслуговують близько 68555 пацієнтів. Обираючи лікаря, тернополянам не зайвим буде поцікавитися і про те, які послуги можна отримати власне в амбулаторії сімейної медицини. Адже тут можна не лише прийти на прийом чи викликати лікаря додому.

Та сімейний лікар наділений більшими функціями, порівняно з терапевтом. Є чіткий розподіл обов’язків первинної ланки – сімейної медицини, і вторинної ланки – спеціалістів. Сімейний лікар може в межах своїх повноважень вести хворих з лор-захворюваннями, очними захворюваннями, урологічними, неврологічними захворюваннями.

Працівники пояснюють, розуміють, підприємство стає збитковим, адже вартість газу для виробництва гарячої води за останніх два роки зросла майже в чотири рази. Однак і працювати безкоштовно – не мають наміру.

Наталия Потапова, а почему все так случилось с потребительским спросом?

Не то, что украинский народ устав жить "плохо", решил жить гораздо хуже?

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на Сайт Тернополя . Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.

Власне, після введення страхової моделі на первинному рівні кожен пацієнт і обиратиме собі  сімейного лікаря (терапевта, педіатра). В укладеній угоді буде чітко визначено обсяг гарантованих медичних послуг. У перший рік дії реформи пацієнт зможе змінювати лікаря, скільки вважатиме за потрібне.

Наразі, в літній період, основним завданням для комунального підприємства – виконати роботи по підготовці до опалювального сезону. Андрій Чумак сподівається, виплатити зарплату працівникам вдасться 67-го-68-го серпня. Кошти на це, проситиме з міського бюджету.

«На сьогоднішній день законодавство побудоване так, що в нас за газ забирають рівно стільки, скільки є. Ви самі це бачите у відділі збуту. В нас в тарифі зараз 97% це газ і 9% це електроенергія, а все останнє – це наше з вами 9%. Якщо люди зараз рівень проплат біля 89%, то ми навіть на газ не збираємо, в нас забирають все. І це по постанові Кабінету Міністрів, а  не по тому, що хтось собі вирішив».