Гроші до зарплати черкаси

Здравствуйте! Юридическое лицо на общей системе купило во 7 квартале у поставщика СПД на ед. налоге товар на сумму 9555 грн. и во 7 кв. оплатило 7555 грн. за товар. В 8 квартале СПД отгружает еще на 6555 грн., юр. лицо оплачивает в 8 кв. еще 7555 грн. Вопрос: как отражается это в 6 ДФ? Во 7 кв. в гр. 8 9555 грн., гр. 8а 7555 грн. в 8 кв. в гр. 8 8555 грн. , в гр. 8а 7555 грн. ? Включать ли задолженность за 7 кв. в гр. 8 в 8 квартале?

НАШІ ГРОШІ | Archive | ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

Відповідно до пункту Податкового кодексу України не включаються до загального місячного оподатковуваного доходу кошти, отримані на відрядження або під звіт. Тож навіщо їх відображати у формі 6дф?

Следует отметить, что покупая товары за средства, полученные под отчет, работник действует от имени и в интересах предприятия.

Збройні барони президента | НАШІ ГРОШІ

Доброго дня! Підскажіть, будя ласка, підприємство ( надає послуги населенню) повертає фізособі кошти за невиконану роботу, чи потрібно в такому випадку відображати у податковому розрахунку 6 ДФ суму , яку було повернуто фізичній особі за невиконану роботу, якщо потрібно то з якою ознакою?

Доброго дня. Допоможіть будь ласка у складанні звіту 6 ДФ. Як правильно показувати виплачену заробітну плату (). Підприємство має заборгованість по виплату ЗП і виплачує частинами. Нарахована у лютому грн., а виплачено 975,55 у березні, решта у травні. Прибутковий податок сплочено повністю у березні, ЄСВ пропорційно у березні та у травні. Дуже дякую.

У другому кварталі підприємство перерахувало на поточний рахунок приватного підприємця 7555,55 грн. повністю розрахувавшись за товар. Ця операція відобразиться у розрахунку наступним чином:

Доброго дня!Дякую за чудову статтю) Працюю не давно бухгалтером, 6ДФ буду здавати перший раз, як відображати ЗП я зрозуміла, а як відображати СПД та ФОП ні, підскажіть будь-ласка, як потрібно відображати, тещо нам заплатили, чи те що ми заплатили, суму з ПДВ чи ні,????????????Велике дякую

Податковий розрахунок за формою 6дф подається за період, що дорівнює податковому кварталу. У графі 8а відображається нарахований дохід за період. У графі 8 вказується сума фактично виплаченого доходу за період. Тут у багатьох виникає питання: які суми повинні бути відображені у цих графах, якщо заробітна плата нараховується в одному місяці, а виплачується в іншому.

Під час нарахування заробітної плати, якщо підприємство немає можливості її вчасно виплатити, такі суми вказуються у графах 8а (сума нарахованої заробітної плати) та 9а (сума нарахованого податку) з ознакою доходу 676 656 687 .

Чи потрібно в 6ДФ відображати суму новорічних подорунків від Фонду Соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а також суми дородових і післяродових виплат

Графи 9а та 9 ані в першому, ані в другому кварталі заповнюватися не будуть, оскільки підприємство не є податковим агентом щодо приватного підприємцям, якщо поставка товару здійснювалася у межах його видів діяльності та ним надано копії документу, що підтверджує його державну реєстрацію.

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи потрібно показувати в 6 ДФ купівлю канцтоварів для офісу у ФОПа-єдинщика.(оформлено авансовим звітом)