Гроші до зарплати полтава

ЗУ "Про соціальні послуги" - http:///laws/show/966-65 ст. 7 Закону визначає порядок надання соціальних послуг.

Новости Ужгорода сегодня | Последние криминальные

Співвласник квартири незаконно 6/7 частину балкону, який за тех. паспортом йому не належить ( належить балкон сусідній сімї) та переобладнав вікно своє ( яке виходить на балкон) на балконні двері без на то дозволу. Які повинні бути дії обєднання співласників багатоквартирного будинку по "самозахвату" 6/7 балкону і незаконного переобладнання вікна на балконні двері.

Електронні декларація: більше 10 млн грн заробила дружина

Прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру завідувачу травматологічного відділення одного із комунальних закладів охорони здоров’я в області у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене КК України (одержання неправомірної вигоди).

НАШІ ГРОШІ | Державні тендери. Крок до прозорості.

Проходил контрактную службу в Воинской части, а потом поступил учиться. Там все на бесплатном учатся. Интересует восстановление и в ВА и в В/Ч.

Доброго дня Вам! Така ситуація: померла мама, нам з братом залишився будинок. через скількі часу переоформляється будинок? до кого звертатися? і які документи потрібні? буду Вам вдячна.

[76 березня 7567, 65:59] Співробітники кримінальної поліції розшукали водія автомобіля «Lexus», який на одній із ужгородських АЗС заправився бензином А-95 та не розрахувався. »»»(Коментарії)

Скажите пожалуйста я имею право на получения квартиры я являюсь полной сиротой и инвалидом 8груп закончила интернат и училище нам заплатили 7555гр и идите куда хотите так я осталась без ничего и с ребенком на руках папа его умер я незнаю что делать прошло время

Какой документ признать законным? Свидетельство о праве собственности, или договор купли-продажи, или договор дарения...

Если Ваша мать обратиться в суд, тогда речь будет идти не о "забрать" часть дома подаренного, а о признании договора дарения недействительным по решению суда. В таком случае не важно, прошло 7 года или 8.

Бабушка потеряла паспорт,при этом,она родилась в Самаре и у нее потеряно свидетельство о паспортном столе требуют домовую без свидетельства о рождении ей могут выдать новый паспорт?Возможен временный паспорт ей получить?

Факт стрілянини в селі Грушівка Березнівського району, який мав місце пізно ввечері 66 березня, зафіксували правоохоронці.

Стране готовят экономический взлет, путем повышения минимального размера оплаты труда (МРОТ) до прожиточного минимума, с 7,5 тыс. рублей до 65 тыс. рублей.