Гроші до зарплати у калуші

Співробітник поповнив мобільний телефон на 555 грн через термінал (чек не зберігся). Оператор стільникового зв'язку включив цю оплату в рахунок і податкову накладну. Як відобразити в бухгалтерському й податковому обліку таку суму?

Коли і як зростатимуть зарплати вчителів – Осві

Астероид 7567 EG8 приблизился к Земле на расстояние чуть более полутора миллионов километров в День святого Патрика, 67 марта.

НАШІ ГРОШІ | Державні тендери. Крок до прозорості.

У нас на підприємстві бухгалтер пішла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, а після неї відразу піде у відпустку для догляду за дитиною до 8 років. Плануємо, щоб її обов’язки виконував інший співробітник без звільнення від своєї основної роботи. Підкажіть, чи вважають таку посаду бухгалтера вакантною і, відповідно, у цьому випадку оформляти суміщення або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника?

Мінімалка у 3200: чи будуть гроші? - BBC Україна

Эксперты организации ссылаются на данные Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН (FAO), которые говорят, что 95 процентов морских рыболовных промыслов уже освоено.

На нашому підприємстві є автомобіль. Бензин купує директор за свої гроші та здає фіскальні чеки в бухгалтерію (іноді через 7, 8, 6 місяців). Протягом якого часу можна компенсувати зазнані витрати? 

Підкажіть, будь ласка, чи повинен підприємець складати штатний розпис, положення про оплату праці, накази на приймання й звільнення співробітників, вести табель обліку робочого часу на найманих. Яку відповідальність передбачено у разі відсутності цього? 

Контррозвідувальне управління СБУ втрутилась в закупівлі матеріалів для перитонеального діалізу на чверть мільярда гривень на рік. Про це свідчать документи, які є у розпорядженні «Наших грошей». Далі.

Працівницю звільнено першого грудня, на роботу в цей день не виходила й жодних нарахувань за грудень у неї не було. Чи правомірно з нас вимагають дорахувати та сплатити за грудень єдиний внесок від мінімальної зарплати?

Державний бюджет на 7567 рік – це людиноцентричний бюджет, який дозволить розпочати відновлення соціальної справедливості та відродження національної економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман перед ухваленням Верховною Радою проекту закону про Державний бюджет України на 7567 рік.

«Ви побачите сотні мільйонів, якщо не мільярди, які у вас будуть для того, щоб ви будували школи, садочки, дороги і все, що необхідно мешканцям ваших міст. Ви будете свідками продовження масштабної децентралізації», - підкреслив Гройсман.

Підкажіть, будь ласка, який код застосувати для виготовленої продукції «Банер вініловий, наклейка на плівці ORACAL з ламінацією»?

При повному або частковому відтворенні інформації
посилання на обов'язкове (для інтернет-ресурсів &ndash
прямого гіперпосилання, відкритого для пошукових систем).