Гроші в борг в часних лиць черкаси

Нажаль, не можу нічого сказати з цього приводу. Проте можу дати посилання на тему на бухфорумі з дуже корисною інформацією по даному питанню.

Новости Ровно сегодня | Последние криминальные

Доступные html-тэги
a href="" title="" code em strong ol li br /

Тема 2. СТАНОВИЩЕ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ НА ПОЧАТКУ ХХ ст.

Зазвичай відбуваються 7-8 судових засідання в суді першої інстанції і 6-7 в суді апеляційної інстанції, якщо подана апеляція. Перерви між судовими засіданнями залежать від навантаження конкретного судді, перебування його у відпустці чи на лікарняному і можуть бути тиждень, а можливо і більше.

Торгівля і торговельні шляхи - Ремесла і промисли - Про

Підскажіть будь ласка, я підприємець на загальній системі, чи можна віднести до витрат плату торгового патенту, та плату єдиного соціального внеску ?

У житті зустрічаються різні ситуації, і ми не знаємо, коли в нашій кишені настане фінансова стабільність. Припустимо, що вже кілька років ми не в змозі оплачувати заборгованість за кредитом , а нас продовжують регулярно турбувати різні різновиди вимагачів. Ось тут і постає питання позовної давності по кредиту.

Про те, чи обов 8767 язково приватному підприємцю мати розрахунковий рахунок було розглянуто у статті Як відкрити поточний рахунок у банку?. Якщо коротко, то відкривати вам його не обов 8767 язково.

8) двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у разі невикористання при здійсненні розрахункових операцій у випадках, визначених цим Законом, розрахункової книжки або використання незареєстрованої належним чином розрахункової книжки чи порушення встановленого порядку її використання, або незберігання розрахункових книжок протягом встановленого терміну

І ще одне чи будь вважатись витратами і звітному періоді суми проплачені мною за сировину авансом.
Тобто гроші фактично проплатив, але товару ще не отримав

6.                    Виселити відповідачів ПІБ та ПІБ з належного нам приватного житлового будинку, що знаходиться за адресою: _____________.

Добрый вечер! Вот наступил 7566 год и у меня в связи с этим полная неясность. Скажите пожалуста, я ФОП на общих основаниях, деятельности не веду, сдаю раз в квартал декларацию с прочерками. Скажите пожалуста, в связи с введением нового налогового кодекса должен ли я делать какие либо взносы в пенсионный фонд?

Добрий день,
Мій брат живе разом з батьками. Життя зним для моїх батьків стало зовсім нестерпним він зловживає алкоголем постійно принижує їх перед сосідами та родичами,може підняти руку на батьків защо не одноразово викликали міліцію. Батьки живуть на ліках і він не дає їм спокою
Допоможіть

Стаття 67. За порушення вимог цього Закону до суб 8767 єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: