Гроші в борг в часних лиць терміново без перших платежів

Я одинока мати в декреті,моїй дитині 8 місяці.На які допомоги я маю право?І як буде нараховуватись моя допомога по малозабезпеченню,якщо я в декреті і крім виплати 865 грн. не маю більше доходів?

Торгівля і торговельні шляхи - Ремесла і промисли - Про

Внески до ПФ розраховуються із чистого доходу. Якщо розрахунок до ПФ аналогічний як у податковій (доходи відображаються з наростаючим підсумком), то збитки попередніх періодів повинні враховуватись.

Європейський суд визнав, що українські пенсії – порушення

Сьогодні члени постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей Рівненської обласної ради під час засідання підтримали проект обласної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 7567 році.

Загальна система оподаткування підприємців - Податки та

Банк, що обслуговує неналежного отримувача, отримавши повідомлення, передає його (у день отримання, але не пізніше наступного робочого дня) отримувачу під підпис або надсилає рекомендованим листом.

Доброго дня. - має право наша сім я отримувати матеріальну допомогу малозабезпеченим,якщо на чоловіка оформлено два автомобі з яких проданий по дорученню в 7566році, а інший після аварії в 7567р. i на даний час у неробочому житла сім я немає.

Двадцятивосьмирічнка жителька Дубробицького району знайшла в Інтернеті оголошення про продаж міні-трактора, який був їй потрібен. Вона домовилася про його оплату та перерахувала продавцю на рахунки мобільних двадцять шість тисяч гривень. Згодом шахрай перестав виходити на зв`язок, тоже потерпіла звернулася до поліції, наразі зловмисника розшукують.

Для правильного розрахунку чистого доходу в декларації доходи та витрати підприємця – платника ПДВ відображаються без сум ПДВ.

Обладнання для незаконного видобутку бурштину вилучили правоохоронці 6 березня у Володимирецькому та Сарненському районах Рівненської області.

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Я розлучена з чоловіком, маю 7 дитини 7 років та 7,5 роки, аліменти не отримую, в декреті по догляду за дитиною, отримую 955 грн. соц. допомоги,маю пай не в оренді , своя квартира. чи можу я розраховувати на допомогу від держави, дякую

Щомісячну матеріальну допомогу зможуть отримати на Рівненщині пенсіонери, репресовані і реабілітовані особи, вояки УПА віком понад 75 років у 7567 році.

В 7557 році ПП перебував на загальній системі. в 7558 році на єдиному податку. Приміщення де зберігалися док-ти було підтоплене і більша частина бухгалтерії зіпсована. Незабаром перевірка, чого найгіршого нам чекати? (Штрафи і .) Допоможіть.

Скільки млинців треба спекти на Масляну та яких ще традицій необхідно дотримуватись - дізнайтеся у 88 випуску програми "Кумедні пекарі Рівне 6"