Гроші в борг в часних лиць терміново львів

добрий вечір ми з чоловіком прожили в шлюбі 7,5 роки дитині 7 роки хата на його батькові приписувать він нас не збираеться починае нас кожен день виганяти до батьків з дитиною що я маю робити в цій ситуації

Футбол Україна | Новини футболу : Головна сторінка

До складу доходу, визначеного пп. 6 п. ПКУ, не включаються, зокрема, суми коштів (аванс, передоплата), що повертаються покупцю товарів (робіт, послуг) – платнику єдиного податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товарів (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів (п. ПКУ).

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Доброго дня! Прошу допомоги у такому питанні: мій майбутній чоловік разом зі своєю матір 8767 ю є власниками будинку, у якому живуть. У цьому ж будинку проживає його старший син після і ж до цього будинку обоє дітей та колишня дружина. Яким чином може виписати мій наречений свою колишню дружину, якщо та не погоджується, але більше року там і не проживає?

ПОЗОВНА ЗАЯВА про виселення з приватного житлового будинку

Доброго дня! Для того, щоб виселити з приміщення необхідні вагомі підстави. Для суду одних тільки слів буде замало. Якщо у вас є така можливість, то вишліть на мою електронну пошту позовну заяву з доданими до неї документами, щоб я могла дати вам більш грунтовні поради.

Скажіть юудь ласка!Чоловік офіційно не працює,я в декреті сину 7,8 роки получаю по 685 грн,у власності нічого не має можемо ми получить допомогу як малозабезпечені?і куди звернутися(проживаємо в смт)?

7.                    Зобов’язати ВГІРФО ___________ РВ УМВС України в ______________ області зняти відповідачів ПІБ та ПІБ з реєстрації з  належного нам приватного житлового будинку, що знаходиться за адресою: ___________________.

Тобто банк зобов'язаний одразу після виявлення своєї помилки перерахувати ці кошти на рахунок отримувача, якому вони призначалися, але внаслідок помилки банку не були зараховані. У разі невиконання фінансовою установою цієї вимоги, отримувач, якому призначалися кошти, має право в законодавчому порядку вимагати від банку-порушника сплати пені.

Добрий день,
Мій брат живе разом з батьками. Життя зним для моїх батьків стало зовсім нестерпним він зловживає алкоголем постійно принижує їх перед сосідами та родичами,може підняти руку на батьків защо не одноразово викликали міліцію. Батьки живуть на ліках і він не дає їм спокою
Допоможіть

Доброго дня! Якщо були побої, то варто подавати заяву про вчинення дій, що містять ознаки злочину. Щодо виселення, то слід подати цивільний позов до суду. Можете прислати мені на електронну пошту відскановані копії документів, що підтверджують право власності, копії паспорту, довідки про осіб, що зареєстровані та проживають у будинку, а також відомості з міліції про виклики та постанови притягнення до адміністративної відповідальності. Я можу підготувати позовні заяви.

Здрастуйте, я готую позовну заяву про виселення колишнього чоловіка з мого приватного житлового будинку, розлучені і не спілкуємось вже 8 роки, він прописаний, але не проживає,..
посилаюсь на .. підкажіть будь-ласка які документи потрібно додати?

6.     Документ, що посвідчує право приватної власності на житловий будинок, що знаходиться за адресою: __________________.

Доброго дня!Мене звати іть ,будьласка,чи враховується пільга учасника бойових дій АТО в сукупний дохід при отриманні допомоги малозабезпеченим сім`ям?Дякую!