Кредит без довідки про доходи до 500000

Кредит на купівлю житла від OTP Bank – це можливість покращити житлові умови або придбати перше житло за доступними цінами.

Кредит без справки о

Добрий з чоловіком і дитиною проживаємо в будинку його мами,а їй построїли новий і вона там живе,але сварки як були так і багато вклали і грошей і труда у все що є.світло, тепло все платимо ійшло до того що вона написала заяву в міліцію на чоловіїться поки нас не власності є в неї,яке зроблене теж за наші ідкажіть,будь-ласка,що нам робити?

Про затвердження Методики оцінки об'єктів оренди, Порядку

Кредит онлайн можна отримати в Києві будь-якому іншому населеному пункті України. Навіть якщо всі банки зачинені і не можуть обслужити Ваш запит, онлайн кредитування від CreditOn працює для Вас щодня! Свій кредит без довідки про доходи Ви зможете використовувати на будь-які потреби, повертаючи позику з мінімальними відсотковими ставками. Таких пропозицій Ви не знайдете в звичайних банках і інших кредитних установах!

Про фінансові послуги та державне регулювання ринків

Доброго дня. Як висилити колишнього чоловіка з квартири? Будинок належить моїй матері, чоловік там неприписаний. Добровільно залишити квадратні метри нехоче. Я приписана і наша спільна дитина.

Дякую за відпові краще зараз звернутися з позовом про виселення дятька чи дочекатися апеляції,і після того висиляти???

Доброго дня! Краще попросіть дочку, щоб вона з онучками знялись з реєстрації добровільно. Виписати дітей досить складно. У них повинно бути інше житлове приміщення для проживання.

Доброго вечора! Чи може батько виписати повнолiтнiх дiтей без згоди? Мама померла 9 роки тому,Батько в будинку не проживав,I тепер через 9 роки вiн хоче виписати дiтей,Але вони теж проживали не в цьому будинку,але весь цей час за будинком доглядали дiти. Документы на будинок пропали,але Батько якимось дивом востановив ,чи можливо так? Дiти приписанI

Взяти кредит онлайн на карту на CreditOn може кожен, і все, що Вам при цьому потрібно - це доступ до інтернету та банківська картка для отримання кредитних коштів. Все просто і швидко!

Я перепрошую, ще одне пані адвокат, чи не вважаєте Ви, що спочатку необхідно було б здійснити письмове повідомлення до моєї колишньої дружини з проханням звільнити житлову площу, то такий варіан ще додатково міг би слугувати доказом у суді (крім звичайно свідків, які теж засвідчать даний факт) про свідоме ухилення її від виселення.

Я, ПІБ та мій чоловік ПІБ, володіємо правом приватної власності на житловий будинок, що розташований за адресою:____________________. Разом з нами в цьому будинку проживають наша дочка – ПІБ та її чоловік – ПІБ.

Син її має приватизацію на малосімейку і прописку.
Чи можна висилити її без суду законно?
Мати прицьому має прописку, приватизацію в іншому новому єлітному будинку.

Виписати можна, однак слід правильно підготувати позовну заяву. Крім того, якщо право власності на будинок зареєстровано, то позов повинен подавати саме власник будинку.