Кредит до зарплати на карточку

Підкажіть, будь ласка, який код застосувати для виготовленої продукції «Банер вініловий, наклейка на плівці ORACAL з ламінацією»?

Мінімальна зарплата вчителя становитиме 5266 грн, - КМУ

Астероид 7567 EG8 приблизился к Земле на расстояние чуть более полутора миллионов километров в День святого Патрика, 67 марта.

Допомога по вагітності та пологах: документальне

Співробітник поповнив мобільний телефон на 555 грн через термінал (чек не зберігся). Оператор стільникового зв'язку включив цю оплату в рахунок і податкову накладну. Як відобразити в бухгалтерському й податковому обліку таку суму?

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Підкажіть, будь ласка, чи повинен підприємець складати штатний розпис, положення про оплату праці, накази на приймання й звільнення співробітників, вести табель обліку робочого часу на найманих. Яку відповідальність передбачено у разі відсутності цього? 

Працівницю звільнено першого грудня, на роботу в цей день не виходила й жодних нарахувань за грудень у неї не було. Чи правомірно з нас вимагають дорахувати та сплатити за грудень єдиний внесок від мінімальної зарплати?

Археологи Китая обнаружили на дне реки Миньцзян в провинции Сычуань, являющейся притоком реки Янцзы, более 65 тысяч старинных артефактов возрастом старше 855 лет, передает в понедельник агентство Синьхуа.

У нас на підприємстві бухгалтер пішла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, а після неї відразу піде у відпустку для догляду за дитиною до 8 років. Плануємо, щоб її обов’язки виконував інший співробітник без звільнення від своєї основної роботи. Підкажіть, чи вважають таку посаду бухгалтера вакантною і, відповідно, у цьому випадку оформляти суміщення або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника?

Эксперты организации ссылаются на данные Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН (FAO), которые говорят, что 95 процентов морских рыболовных промыслов уже освоено.

Растущие продажи автомобилей в Китае, Японии и Индии помогли компенсировать спад показателей на рынке США в феврале этого года.

Я фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування. Планую придбати АЗС-комплекс для роздрібного продажу палива. Чи маю я право відшкодувати податковий кредит у разі зазнання витрат на придбання АЗС за умови, що продавець зареєструє на мене податкову накладну?

В Калифорнии компания Paqsule объявила о завершении сбора средств на производство спортивной сумки с технологией PaqTech, способной устранять неприятные запахи и освежать помещенные внутрь нее вещи.

На нашому підприємстві є автомобіль. Бензин купує директор за свої гроші та здає фіскальні чеки в бухгалтерію (іноді через 7, 8, 6 місяців). Протягом якого часу можна компенсувати зазнані витрати?