Кредит отримати в інтернеті до 1000 грн

Дякую за питання! Запитайте у нової власниці чи є у договорі купівлі-продажу квартири яку ви орендуєте вказано, що вона купила квартиру разом із меблями, якщо немає так і претензій нехай не виставляє.

Як відкрити свій бізнес з нуля?

добрий ео нь. скажіть будь-ласка чи може в будинку-інтернаті в сільській місцевості а жінка працювати бухгалтером або економістом

Заробіток в Інтернеті!

Если вы собираетесь слать запрос в частную компанию, то они не являются распорядителями информации, в соответствии с ЗУ 8775 Про доступ 8776 . Соответственно, скорее всего, они вам даже не ответят.

Запитай юриста

Колишня ісля розлучення не хоче добровільно піти з моєі є тим,що знаходиться біля малолітнього ін прописаний,а вона -ні.Вона зруйнувала нашу сім"ю і на даний момент зустрічається з і мені діяти?

Дякую за питання! Не можна, ви не є власником чи співвласником квартири. Якщо ви приписаний в тій чи іншій квартирі (будинку) - це не означає, що у вас виникло право власності на таку квартиру (будинок).

Дякую за питання! Відповідно до ЗУ "Про виконавче провадження" постанова про арешт майна виноситься державним виконавцем не пізніше наступного робочого дня після закінчення строку для самостійного виконання рішення. Законодавством передбачено можливість оскарження дії виконавця.

Доброго дня, підскажіть будь-ласка щас фіксальна служба виїхала з перевірками по магазинах, Що саме вона повинні перевірять?

Дякую за питання! Про всі зміни ваших даних ви зобов'язані повідомити усі органи держвлади та установи, організації де ви є клієнтом чи обслуговуєтесь.

я працюю на державному підприємстві, проживаю в кімнаті гуртожитку, наданій підприємством, де і прописаний. Мене хочуть скоротити. Запитання: що в такому разі буде з кімнатою, мене випишуть і виселять з неї? (гуртожиток є власністю під-ства, але готуються документи на передачу в комунальну власність). Підкажіть вихід з ситуації і при яких обставинах я можу залишитися в гуртожитку. Або підкажіть мені законодавчі акти, які мені допоможуть розібратися. Зарані вдячний.

Дякую за питання! Житловий кодекс України регулює такі питання, якщо підприємству належить гуртожиток, вас звільняють з підприємства - відповідно виселяють з гуртожитку. Потрібно вивчати вашу ситуацію.

Я проживаю з дружиною в тітки. Вона написала на жінку заповіт. Скільки треба прожити щоб отримати право на поділ, чи право на землю на будинок..

Якщо я розлучена з двома малими дітьми ,не маю власного житла, а проживаю по договору оренди в будинку, стати на чергу на житло чи земельну ділянку.