Кредити готівкою до 400 000 львів

Стаття 75. До суб 8767 єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення

День добрый! Мы на ЧП общей системе налогооблажения, занимаемся международными транспортными перевозками, хотелось бы узнать, как правильно вести кассу, . выдача в подотчёт денег в валюте и грн-х и порядок их возврата, расчёт лимита кассы, или есть необходимость возвращать на счёт непотраченные на командировку суммы (а особенно в валюте)?? Заранее благодарна

24-річний прокурор задекларував нерухомості, транспорту і

Добрый день!
в конце октября зарегистировались чп на общей системе налогообложения, в конце ноября зайшли деньги на счет, и в начале декабря тоже были поступления. а книгу учета доходов и расходов зарегистрировали 65 декабря. какие штрафные санкции грозят частному предпринимателю?
спасибо

Едгар Аллан По. Оповідання - Ae Lib

UniCredit Bank пропонує скористатися кредитними пропозиціями для проведення ремонтних робіт, а також придбання необхідних меблів та техніки у нову оселю.

Как выглядит строительство энергоэффективного дома.
Компания «Власна квартира» любезно согласилась показать без секретов свою технологию строительства.

Підприємець на загальній системі. Є розрахунковий рахунок ( на ньому встановлено кредитний ліміт), є також кредитна картка. Хочу використати кредитні кошти. Чи можна відсотки за користування кредитом віднести на витрати? Кредит повинен бути оформлений обов 687 язково на підприємця чи можна як на фізичну особу?

ЖК 676 Власна квартира 687 один из немногих в Киеве, который устанавливает в своих домах электрические радиаторы 676 Оптимакс 687 отечественного производства.

Дуже чудовий форум і гарні чіткі відповіді,дякую Вам! Скажіть будь-ласка,я реєструю ТОВ на загальній системі оподаткування,працюю з юридичними особами виключно по безготівковому розрахунку,займаюсь товаром без ПДВ(Медичні розхідні матеріали),а та сама юридична особа вимагає для співпраці в мене свідоцтво платника : В якому випадку воно видається і на основі чого дається відмова у його видачі податковими !

Здравствуйте! Открыла для себя ваш сайт очень интересно! Есть несколько вопросов. ФОП на общей системе как в ф.№65 отобразить возврат от покупателя нашей готовой продукции как отображать затраты на производство продукции (покупаем сырье партиями, а расходовать можем несколько месяцев) по дате поставки, по дате оплаты или тогда, когда пошло в производство?

Підкажіть,будь ласка. ФОП на загальній системі оподаткування (торгівельна діяльність) чи може включати до витрат суми, що перераховані за товар ФОП на єдиному податку, якій є платником ПДВ.
Дякую.

Запитує фізична особа підприємець на загальній системі оподаткування. 6) Чи можна віднести на витрати послуги автотранспорту ( перевезення товару за кордон) найманий у фізичної особи-єдинщика?. 7)Чи можна віднести витрати на ремонт приміщення виробничого
призначення, які знаходяться на балансі у фізичної особи підприємц на загальній системі оподаткування????.

Також вам необхідно буде подати декларацію з ПДФО за результатами першого кварталу вашого перебування на загальній системі оподаткування.